+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve PC Oyunları Forumunda ArcRail - ArcRail tren similasyonu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. AGMEHMET
  Administrator

  ArcRail - ArcRail tren similasyonu
  ArcRail ArcRail tren similasyonu oyunu indir

  ArcRail tren similasyonu oynamak isteyenler için oldukça iyi ve güzel bir yazılım. ArcRail oyununda göreviniz tren rayını düzenlemek ve rayları döşemek. Bu görev esnasında size oyun tarafından belirli bir mesafe veriliyor ve bu mesafeya bağlı olarak kurallara ne kadar uyduğunuz ve görevde ne kadar başarılı olduğunuz ölçülüyor.

  ArcRail çok gelişmiş bir oyun değil ancak sıkıldığınız zaman biraz simulasyonla kendinizi
  dinlenrebileceğiniz güzel bir oyun. Ayrıca üreticinin girdiği otamatik seçim ayarlarına göre bir görev belirlenebileceği gibi kendiniz isteğinize göre de tren yolunun ayarlarını belirleyebilirsiniz ve bunlara göre ray döşeme işlemini yaparsınız.

  ArcRail grafikleri ile çok ön plana çıkan bir yazılım değil ancak zaman geçirmek için güzel bir oyun. Üreticisinin belirlediğine göre oyunun fiyatı 19.95$ ve oyunun bu özellik kısıtlamalı sürümü ise sadece 20KM görev içeriyor. Bu 20KM sonunda oyun sonlanıyor ve tekrar kapatıp açtığınızda 20KM görev tekrar yapabiliyorsunuz. Yani oyuna her girişinizde 20KM'lik haklarınız bulunuyor bu süre içinde oyunun tüm zevkini çıkarabilirsiniz. Oyunu klavyenizin numerik tuş takımı sayesinde oynayabilirsiniz.

  Sürüm : 3.0 Boyut : 2.69 Mb Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) Kısıtlama : 20KM Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows 95/98/Me/2000/XP Üretici Firma : Mirakon

  Link
  http://www.mirakron.com/arcrail/ar30.exe 2. IŞILAY
  Devamlı Üye

  ArcRail ArcRail

  http://hotfile.com/dl/75013113/3a5bb1b/ar30.exe.html
+ Yorum Gönder