+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve PC Oyunları Forumunda Gangland - Mafia tipi Aksion oyun Konusunu Okuyorsunuz..
 1. AGMEHMET
  Administrator

  Gangland - Mafia tipi Aksion oyun
  Gangland - Mafia tipi Aksion oyun

  Aksiyon sevenlerin oyunu. The Godfather filminden esinlenilerek yapılmış oyunlardan birisi Gangland. Aile arası kavgaların doruğa çıktığı yer

  Gangland'ın ana konusu Sicilya'da büyümüş, Romano, Angelo, Sonny, Chico ve Mario isimli beş kardeşin aile işlerine karışarak birbirleri arasındaki kavgalarıdır. Romano, Angelo ve Sonny bir anda bu kavgayı kızıştırarak Chico'yu öldürür ve Mario, yani biz Amerika'ya Chico'nun intikamını almaya geliriz.

  İşte tam bu noktadan sonra biz sıfırdan başlayıp yükselen bir mafya olacağız.

  Oyunda bu işleri tek başımıza yapmıyoruz tabii ki. Biz bu işleri yaparken bizim yanımızda çatışacak kiralık insanlar da bulunmakta. Bu insanlar bazen kaslı ve iri cüsseli bir adamken bazen de zarif bir bayan olabiliyor. Kendi çetemizi kurarken birçok kiralık savaşçı çeşidi var. Öyle ki oyunda sürekli yeni özelliği ve farklı tipi olan insan görmemiz mümkün.

  Biraz önce bassettiğim çete kurma olayı ise gerçekten çok hoş. İlk başta 3-4 adam alabilirken büyüdükçe bu insanlar bir ordu büyüklüğünde olabilmekte.

  Ayrıca birçok silah dükkanı alarak oradan gelir elde edebileceğimiz gibi bazı dükkanları haraca bağlayarak da bir para babası olmamız mümkün.

  Bu arada yapacağımız işleri dikkatlice yapmalı ve polislere birşey çaktırmamamız da gerekli. Çünkü bir anda çıkagelen denetlemeler yüzünden polislerle çatışmak ve hiçbir yerde rahat bir şekilde dolaşamamayı kimse istemez.

  Bu kadar karışıklıktan sonra kullanımın çok kolay olmalı ise gerçekten çok hoş. Bu güne kadar 1-2 oyun oynamış bir kişinin bile Gangland'ı oynarken hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinden eminim.

  Bence pek fazla düşünmeyin ve 'Baba' olmanın keyfini yaşayın.

  Minimum Sistem Gereksinimleri:
  Pentium III/Athlon 600 MHz ya da üstü
  128MB RAM
  1 GB boş disk alanı
  NVIDIA GeForce ya da ATI Radeon tabanlı 32MB grafik kartı
  12X ya da daha hızlı CD-ROM sürücü

  Not: Oyunun multiplayer demo sürümünü buradan indirebilirsiniz.

  Sürüm : Demo
  Boyut : 124 Mb
  Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo)
  Dil : Ingilizce
  İşletim Sistemi : Windows 98/Me/2000/XP
  Üretici Firma : Whiptail Interactive


  http://gameworld.mirror.nuclearfallout.net/demos/gangland_singleplayer_demo.exe 2. Gamze
  Devamlı Üye

  Alın size tam bir mafya oyunu.Ama oyuna fazla kaptırmayın kendinizi sonra kendinizi onlar gibi hissedersiniz başınıza iş alırsınız.
+ Yorum Gönder