+ Yorum Gönder
Oyun Arşivi ve PC Oyunları Forumunda Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Reloladed
  Devamlı Üye

  Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu
  Karayip Korsanları: Dünyanın Sonu

  Pirates of the Caribbean: At World`s End
  oyunu Karayip Korsanları filmlerinin üçüncüsü olan Dünyanın Sonu adlı filmdeki olaylardan, çevreden ve karakterlerden esinlenerek yapılmış bir aksiyon macera oyunu. Oyuncuların kurnazlık konusundaki yeteneğini sergilemesi gerekiyor, kılıç ustalığı, birebir çatışma ve savaşlarda da kendizini ispatlayarak tam bir korsan olmanız gerekiyor. Maceranızı sürdürdüğünüz egzotik yelerde çılgın bir korsan gibi lanetlenmiş hazineler sizleri bekliyor.


  Ekzantirik Kaptak Jack Sparrow, Will Turner ve Elizabeth Swann karakterlerinin rollerine bürünüp Jack`in karanlık geçmişinin onu yakalamasına izin vermemeye çalıştığınız bu fantastik dünyada kılıçla birlikte yapılan akrobatik hareketler, uyarlamaları dövüşler ve klasik düellolar size benzersiz bir oyun keyfi yaşatıcak.


  Karayip Korsanları dünyasının hiç görülmemiş detaylarını tecrübe ediceğiniz, film ve hikaye nin ötesine göreceğiniz yepyeni yerler ve uzatılmış bir hikaye göreceğiniz bu oyunda efsanevi korsanlar ve eşsiz bir son sizi bekliyor.
  Oyunun demo`sunda ise Kaptan Jack Sparrow`a Prison Fortress(Hapishane Kalesi) bölgesinden anahtar ile birlikte Davy Jones`un odasına kaçmasına yardım ediceksiniz.
  Sistem Gereksinimleri:
  - 1.5GHz CPU İşlemci
  - 256 MB RAM
  - 64 MB VRAM Ekran Kartı


  Dili İngilizce
  Boyut 319,25 MB Lisans Demo Sürümü, Tam Sürüm $29.99 Sistem Windows 2000/XP/Vista Üretici firma Disney Interactive Studios


  Oyun İçinden Görseller  http://downloads2.computergames.ro/hdd/demo/PotC_AWE_PC_Demo.zip 2. Asel
  Bayan Üye

  karayip korsanları serisinin hayranları için eşsiz bir oyun.mükemmel grafikleri ile size filmdeki macerayı birebir yaşatabilir. kaptan Jack Sparrow ile atılacağınız maceralar sizi bekliyor
+ Yorum Gönder