+ Yorum Gönder
Savunma Birimleri ve Polis Teşkilatı Forumunda Polis Meslek Yüksek okuluna Başvurular - Aksaray Polis Meslek Yüksek Okulu Başvuru 10-18 Mayısta Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HARBİKIZ
  Moderator

  Polis Meslek Yüksek okuluna Başvurular - Aksaray Polis Meslek Yüksek Okulu Başvuru 10-18 Mayısta
  Polis Meslek Yüksek okuluna Başvurular Başlıyor

  Aksaray Polis Meslek Yüksek Okulu Başvuru 10-18 Mayısta

  Aksaray Polis Meslek Yüksek Okuluna başvuruların 10-18 Mayıs 2010 tarihleri arasında yapılacağı bildirildi.

  Aksaray Polis Meslek Yüksek Okuluna başvuruların 10-18 Mayıs 2010 tarihleri arasında yapılacağı bildirildi. Aksaray Polis Meslek Yüksek Okulu Müdürü Hasan Çevik, yaptığı yazılı açıklamada, başvurularda, YGS puan türlerinin herhangi birinden en az 300 puan almış olmak, 1 Ekim tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış, bayan ve askerlik yapmayan erkek adaylar için 24 yaşından gün almamış olmak, askerlik hizmetini yapmış erkek adaylar için 26 yaşından gün almamış olmak gibi şartlar arandığını belirtti. Çevik, müracaata bulunacak adayların, bayanlar için boy ölçüsünün 165 santimetre, erkekler için 167 santimetreden kısa boylu olmaması gerektiğini vurguladı. Polis Meslek Yüksekokullarına başvuruların 10-18 Mayıs 2010 tarihleri arasında yapılacağı kaydedildi. (AA)memlekethaber.com
 2. Acil

  Polis Meslek Yüksek okuluna Başvurular - Aksaray Polis Meslek Yüksek Okulu Başvuru 10-18 Mayısta isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder