+ Yorum Gönder
Savunma Birimleri ve Polis Teşkilatı Forumunda Karşıyaka ilçe emniyet müdürü kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Karşıyaka ilçe emniyet müdürü kimdir
  Kısaca karşıyaka ilçe emniyet müdürü kimdir 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Karşıyaka ilçe emniyet müdürü kimdir

  KISACA KARŞIYAKA İLÇE MÜDÜRÜ

  Türk polis teşkilatının kuruluşunun 166. yıldönümü sebebiyle Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürü Gürsel Yıldız ile görüşen Başkan Bozkurt Türk polisinin, gösterdiği olağanüstü gayretler ve yaptığı hizmetler sonucunda, milletin gönlünde taht kurmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşadığını dile getirerek emniyet mensuplarını tebrik etti.


  İlçe Emniyet müdürlüğünün ardından Bostanlı, Örnekköy ve Çarşı Polis Karakollarını ziyaret eden Tuncay Bozkurt "Toplumda güvenliğin sağlanması ve suç işlenmesiyle bozulan toplum düzeninin yeniden tesisi, hukuk kurallarının ilk uygulayıcısı olan gece-gündüz, tatil-bayram demeden, hayatını tehlikeye atarak görev yapan polislerimiz sayesinde mümkün olmaktadır. Polis teşkilatımız yaşamımızın sigortasıdır." dedi.

  1845 li yıllardan bugüne kadar ülkede toplumun güven unsuru olan polis teşkilatı sayesinde insanlarımızın, huzur ve güven ortamında yaşamlarını sürdürdüğünü dile getiren Başkan Bozkurt polis haftası nedeniyle yaptığı açıklamada şunları söyledi; "1845 tarihi, Türk Emniyet Teşkilatı açısından önemli bir noktadır. Çünkü bu tarihe kadar zabıta olarak nitelenen teşkilat; 10 Nisan 1845 den itibaren polislerimizin görev yaptığı emniyet teşkilatı olarak yapılanmıştır. Polis teşkilatımız her geçen gün güçlenmiş, modern araç, gereçlerle ve yapılarla donatılmış, teknolojik altyapıya sahip bir konuma gelmiştir. Amir, memur bütün polislerimizin, görevlerini yaparken aldıkları riskleri, gösterdikleri fedakârlıkları biliyor, görüyor ve milletçe takdir ve tebrik ediyoruz. Emniyet Teşkilatımızın ve polisimizin, bundan sonra da şerefli mazisinden ve milletinden aldığı güçle, topluma güven veren hizmetlerini yüksek bir şuurla ve halkla bütünleşerek en iyi şekilde devam ettireceğine inancım tamdır. Bu vesileyle zaman mevhumu tanımadan özverili bir şekilde hizmet veren Türk Polis Teşkilatının değerli mensuplarını tebrik ediyor, görevleri uğruna şehit olanları rahmetle anıyorum."

+ Yorum Gönder