+ Yorum Gönder
Savunma Birimleri ve Polis Teşkilatı Forumunda Çeşme ilçe emniyet müdürü kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Çeşme ilçe emniyet müdürü kimdir
  Kısaca çeşme ilçe emniyet müdürü kimdir 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Çeşme ilçe emniyet müdürü kimdir

  KISACA ÇEŞME İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ


  CEVAP: Mahmut Muclu


  Polis haftası sebebi ile İlçe Emniyet Müdürü Mahmut MUÇLU, Polis memuru Zerrin KENAR ve Polis Memuru Hüseyin ÖZSOY, Çeşme Kaymakamı İnci SEZER BECEL’ i ziyaret ettiler.Çeşme İlçe Emniyet Müdürü Mahmut Muclu, vatandaşlarla beraber çok güzel işlere imza atacaklarını söyledi.Muclu, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Çeşme'de 2004-2005 yıllarında baş komiser olarak görev yaptığını dolayısıyla ilçeyi iyi tanıdığını dile getirdi.İlçeyi tanımasının kendisi açısından büyük avantaj olduğunu ifade eden Muclu, şöyle devam etti:

  "Çeşme halkının bizimle sürekli diyalog içerisinde olmasını istiyoruz. Vatandaşlarımız rahat ve huzurlu olsunlar biz buradayız ve onlarla varız. Vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamakla yükümlüyüz.

  Türkiye'nin en gözde turistik ilçelerinden birisi olan Çeşme'de vatandaşlarımız ile beraber güzel işlere imza atacağız. Turizm bölgesi olması nedeniyle yaz sezonunda yaşanan nüfus artışı ve Alaçatı'nın polis sorumluluk alanı içine alınmasından ötürü İl Emniyet Müdürlüğümüzden biraz daha fazla personel takviyesi isteyeceğiz. Önceliklerimiz arasında ilçeye Mobese sisteminin kurulması var. Bu sistemin kurulması için çeşitli çalışmalar yapacağız."

+ Yorum Gönder


çeşme emniyet müdürü kimdir,  2013 çeşme emniyet müdürü kimdir