+ Yorum Gönder
Savunma Birimleri ve Polis Teşkilatı Forumunda Çatalca ilçe emniyet müdürü kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Çatalca ilçe emniyet müdürü kimdir
  Kısaca çatalca ilçe emniyet müdürü kimdir 2. Ebru
  Devamlı Üye

  Çatalca ilçe emniyet müdürü kimdir

  KISACA ÇATALCA İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ


  Bayrampaşa Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yaptığı yerden, İstanbul Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

  Başarılı yürüttüğü Bayrampaşa Emniyet Müdürlüğündeki görevinde görev süresini dolduran Kırşehir'li hemşerimiz 3.Sınıf Emniyet Müdürü Haktan ELBAN İstanbul'un gelişen ve büyük ilçelerinden biri olan Çatalca Emniyet Müdürlüğü görevine atandı.

  Bizlerde Sayın Emniyet Müdürümüz Haktan ELBAN'a yeni görevinde başarılar diliyoruz, hayırlı olsun temennisinde bulunuyoruz.

  Yakın zamanda kendilerini Dünya Kırşehirliler Derneği Koordinasyon Başkanı Ünal Kaya, Trikocu iş adamlarımızdan H.Hasan Konukçu, Mobihel Boya Marmara satış ve seminer sorumlusu Hüseyin Köksal beraberinde Ankara'dan İstanbul'a gelecek olan Dünya Ginnes Rekortmeni ve 2012 Dünya saç ve tasarım şampıyonu Ercan Buyruk, Dünya Kicboks şampıyonu Serkan Yılmaz namı değer Samuray Serkan ile birlikte Kırşehir ekibi olaraktan Emniyet Müdürümüzü ziyarette bulunacağız.Bu ziyaret esnasında Ginnes Rekortmenimiz Ercan Buyruk tarafından saça işlenmiş olan polis arması plaketi sunulacaktır.

+ Yorum Gönder