+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve Politik - Öğrenci Fıkraları Forumunda Kardeşle ilgili okul fıkrası Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Kardeşle ilgili okul fıkrası

  Kardeş Anlaşması

  Tarih hocası birgün 10-b sınıfına girer ve şu soruyu sorar. Kadeş savaşını kim yapmış dev ve temli kaldırır ve temel şöle der:Vallaha ben yapmadım hoca der . Vee hoca sinirlenir dışarı çıkar ve sosyal hocasının yanına gelir. Derki hoca bu çocuklar beni öldürecek çocuklara kardeş anlaşmsını kim yapar diyorum çocuklar ben yapmadım diyor.

  Sonra sosyalci derki. Onlar her haltı yapar ama yapmadım der. Tarihcinin tepesi atar ve müdüre gider başından geçenleri anlatır. Veee müdür tam anladım bakanlığa bir dilekçe açarız kadeş savaşı yapılcakmı yapılmayacakmı diye.

  Tarihci orada bayılır ben 10 günlük bir izin alır veee. Evine bir mektup gelir bakanlıktan gelmiş diyorki: 2009 yılının gereğiyle kadeş savaşı yapılmayacaktır.
 2. Betul
  Devamlı Üye

  Bir gün bir öğretmen okula gider ve ders anlatırken aklına birden bir soru gelir trafik kuralları ile ilgili bir öğrenciye sorar trafik kurallarına uymazsak kaza yaparız der hoca da mesela ben yolda yürürken trafik kurallarına dikkat etmezsem bana araç çarpar ve ölürüm sonra siz ne yaparsınız öğrencide cevap veri. Öğretmenim daha iyi ya ders boş geçer.
+ Yorum Gönder