+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Pratik Bilgiler Forumunda Sirke bilgisayarı temizlermi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Sirke bilgisayarı temizlermi
  Sirke Bilgisayarı Temizlemede Yararlı Olur Mu?
  Sirke bir çok şeyi temizlediği gibi bilgisayar faresini de temizler. İlk önce fareyi bilgisayarınızdan çıkarın. Daha sonra sirke ile suyu karıştırın, Ondan sonra elinize bir bez alın ve yavaşça farenin her yerini temizleyin. İşlem bittikten sonra da nemli bir bez ile tekrar üzerinden geçin. Tamamen kurumadan yerine yerleştirmeyin.

  Bilgisayarınız, yazıcınız, faks makineniz ve diğer ev ofis araçlarını tozdan uzak tutarsanız daha iyi çalışacaktır. Temizliğe başlamadan önce tüm ekipmanların kapalı olduğundan emin olun. Bir kaba eşit miktarlarda su ve sirke koyun. Temiz bir bezi bu karışımın içinde nemlendirin, asla sprey şişesi kullanmayın. Silmeye başlayın. Klavyenizin tuşları gibi dar yerleri silmek için ise elinizde birkaç pamuk tomarı bulundurun. 2. Kesume
  Devamlı Üye

  Sirke ile bilgisayarınızı temizlemeyi planlıyorsanız temizliğe başlamadan tüm ekipmanların kapalı olmasına dikkat edin daha sonra bır kovaya su ile sirke koyun temiz bir bezi içinde nemlendirin asla siprey şişesi kullanmayınız ve silmeye başlaya bilirsiniz.
+ Yorum Gönder