+ Yorum Gönder
Hayat Ve Yaşam ve Pratik Bilgiler Forumunda Mineflo temizliği nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Mineflo temizliği nasıl yapılır
  Mineflonun temizliği nasıl yapılmalıdır?

  Mineflo nedir zemin kaplaması olarak iç mekanlarda kullanılan malzemedir.


  Mineflo parkeler kullanılmaya başlanalı rovaşta olma durumunu kaybetmiş gibi görünsede hala ticari mekanlarda tercih edilmektedir. Model olarak iki tipi vardır: doğal ahşap ve taş deseni.


  Mineflo nasıl kaplanır zemine doğru ve düzgün bir şekilde yapıştırılarak. Eğer ekyerlerine yapıştırıcı sürülerek yapıştırma gibi gelişigüzel kaplanırsa koku ve rutubet yapar. Çünkü nemlenme ve rutubetlenme minefloya çok zarar verir.
  Mineflo yer döşemesi olarak kullanım kolaylığı olan bir malzemedir. Yalnız temizliğinde de çok özenli olmamız gerekir. Oluşan kirliliği ve lekeleri anında ve doğru ürünle temizlemek koşuluyla malzeme uzun süre kullanılır.

  mineflo.jpg

  Mineflo nasıl temizlenir çok kolay ve basit yöntemle sadece su ama çok ıslak silmeyin ve kurulayın. Ekstra temizlik ürünü kullanmanıza gerek yok ama lekeye anında müdahale etmek şartıyla. Mineflo kaliteli olmalı ve iyi yapıştırmalı ki temizliği kolay olsun. Mineflo fiyatları 5 tl’den başlamaktadır. 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Mineflo zemin kaplamaları olarak evlerimizin iç zeminlerinde kullanılan malzemedir. bunların temizlikleri yaparken hasar görmeyecek ve yıpranmayacak şekilde yapmamız büyük bir önem taşır. bu yüzden minefloları sadece su ile o da bezi çok ıslatmayacak şekilde temizlemek gerekir.
 3. Ziyaretçi
  mineflomdaki boya lekelerini nasıl geçirebilirim çok kotü durumda
 4. Fatma
  Administrator
  mineflomdaki boya lekelerini nasıl geçirebilirim çok kotü durumda
  Yüzeye zarar vermeden tinerle temizlemeyi deneyin.

+ Yorum Gönder


mineflo temizliği nasıl yapılır,  mineflo nasıl yapıştırılır,  mineflo yapıştırıcısı nasıl temizlenir,  mineflo nasıl döşenir,  mineflo nasil t,  mineflo nasil temizlenir