Konu Kapatılmıştır
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda Nöbet Otomasyonu - er ve erbaş için adil nöbet çizelgesi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. AGMEHMET
  Administrator

  Nöbet Otomasyonu - er ve erbaş için adil nöbet çizelgesi
  Nöbet Otomasyonu

  Nöbet Otomasyonu - er ve erbaş için adil nöbet çizelgesi


  Türk Silahlı Kuvvetleri'nde görevli er ve erbaş için adil nöbet çizelgesi hazırlamak amacıyla yazılmış orijinal bir programdır. Görevli personelin görevli olduğu saatleri, çarşı izin saatlerini, o gün bölük nöbetçi çavuşu olanları programdaki Mazeret/İzin tablosuna kaydederek o saat dilimlerinde o personel nöbetten muaf tutulabiliyor.

  Kadro er ve erbaş listesini detaylarıyla kaydettikten sonra istendiği taktirde "iki hemşehri yanyana nöbet tutamaz", "aynı tertipler yanyana nöbet tutamaz", "aynı koğuşta kalanlar yanyana nöbet tutamaz" vb. kriterleri seçerek yanyana gelebilecek er ve erbaş dengesi ayarlanabilmekte.

  Aynı zamanda istendiği taktirde bir rütbeli ve bir rütbesiz askerin birlikte nöbet tutmasını sağlanabiliyor. Fiziksel olarak mümkün olduğu taktirde personelin iki nöbeti arasındaki boşlukta opsiyonel olarak ayarlanabiliyor, mümkün olmadığı durumlarda program uyarı vererek nöbet aralığını otomatik olarak azaltır.

  Günlük nöbet çizelgesini otomatik olarak çıkartır. Kadro er/erbaş için hazırlanan bu program uygun nöbet yerleri ve mazeret kayıtları girildiği takdirde "Acemi" askerler için de kullanılabilir.

  Not: Programın çalışması için BDE (Borland Database Engine) kurulu olmalıdır.


  Sürüm : 1.23 Boyut : 396 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Türkçe İşletim Sistemi : Windows (Tümü) Üretici Firma : Ersin Keciş
  Nöbet Otomasyonu.jpg

  http://www.ersinkecis.com/Nobet_Otomasyonu.zip 2. AGMEHMET
  Administrator

  üretici sitesi Ersin Keciş kapalı şuan elternatif linkte bulamadım, konuyu kapatiyorum, site açılmasa konuyu kaldırırız..
Konu Kapatılmıştır