+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda KabloNet Kota Konusunu Okuyorsunuz..
 1. AGMEHMET
  Administrator

  KabloNet Kota
  KabloNet Kota

  Üreticiden : KabloNet limitli internet hizmeti alan aboneler için hazırlanan yazılım, kullanıcının belirlediği sıklıkta transfer bilgilerini günceller.

  Transfer bilgileri Türksat A.Ş. Online İşlem Merkezi'nden alındığından, programın gösterdiği bilgiler abonenin faturasına yansıyacak olan transfer bilgileri ile aynıdır.

  Müşteri numaranızı ve şifrenizi 444 0 126 No'lu telefondan öğrenebilirsiniz.

  Aylık Kota Üst Limiti
  KabloNet internet hizmetinde tüm bağlantı hızları için aylık 1 GB sabit kota bulunur. Aylık 1 GB'ı geçen aboneler, bağlantı hızlarına bağlı olarak ek ücret öder. Programın varsayılan aylık kota değeri 1 GB olup, isteyen kullanıcılar kendi belirleyecekleri bir kota üst limitini programa tanıtabilir.

  Kontrol Aralığı
  Transfer bilgilerinin kaç dakikada bir güncelleneceğini programın ayarlar bölümünden belirleyebilirsiniz. Kontrol sıklığı 60 dakikadan daha düşük bir değere ayarlanamaz.

  Veri Güvenliği
  Müşteri numaranız ve şifreniz bilgisayarınızda şifreli olarak saklandığından sizinle aynı bilgisayarı kullanan diğer şahıslar bilgilerinize erişemez.

  Sürüm : 1.0 Boyut : 867 Kb Kullanım İzni : Ücretsiz (Freeware) Dil : Türkçe İşletim Sistemi : Windows (Tümü) Üretici Firma : Murat Çileli


  http://www.cileli.com/files/KabloNetKota.exe 2. fatocansss
  Yeni Üye

  link kırık yenileyin lütfen çok lazım kardeşim ya haydi lütfen
+ Yorum Gönder