+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda Visual Watermark Konusunu Okuyorsunuz..
 1. AGMEHMET
  Administrator

  Visual Watermark








  Visual Watermark

  Resimlerinizi filigran aracılığıyla koruma altına almaya çalışan bir programdır. Kendinize ait resimleri internet üzerinde yayınladığınızda, resimlerinizin aşırılmasına karşı resimler üzerine kendi adınızı yazarak bir çeşit koruma da sağlamış olursunuz. Ayrıca kendinize ait olmayan ama yine de kendi adınızla yayınlamak istediğiniz resimlere de filigran ekleyebilirsiniz.

  Programın gelişmiş filigran konumlama sayesinde resminizin herhangi bir yerine bu filigranı ekleyebilirsiniz.
  Program resme çok yüksek derecede filigran yerleştirdiği için, filigran kaldırılsa bile özgün resimde ciddi hasarlar olabilir. Çeşitli filigran özellikleriyle; resminizi yeniden boyutlandırabilir, metin ve logo filigran ekleyebilir, yön tayini yapabilirsiniz.

  Programla önce bir resim ekleyip, daha sonra 'Watermark' bölümünden 'Open' ile örnek filigran bölümüne geçip burdan seçeceğiniz filigranı resminize ekleyebilirsiniz.

  Özellikleri
  Çoklu katmanlı halde görülebilir filigran ekleyebilirsiniz.
  Kullanımı kolay arayüz
  BMP, JPG, PNG, TIFF ve GIF dosya türü desteği
  Kısa zamanda birden fazla resimle çalışılabilir.
  Örnek filigran şablonlar

  Not: Resimlerinize filigran ekleyen programın deneme sürümünde program ayrıca çıktı resimlere kendi filigranını ekler.

  Tam sürüm fiyatı ise 29.95$'dır.

  Sürüm : 2.2 Boyut : 2.12 Mb Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) Kısıtlama : 30 gün Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows (Tümü) Üretici Firma : SibCode





  http://www.sibcode.com/downloads/visual-watermark.exe







 2. AYPARE
  Devamlı Üye





  Fotoğraflarınızı internette yayınlamak yada bastırmak istediğiniz ve fotoğrafınız herhangi bir yerinde size ait olduğunu gösterecek bir işaret yada yazı yazmak istediğiniz zaman Watermark Factory ile bunu rahatlıkla yapabiliyorsunuz. Seçtiğiniz fotoğrafın boyutunu yazının nerede hangi aralıkta durmasını da ayarlayabiliyorsunuz.




+ Yorum Gönder