+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda Kamera Kayıt Programı (Video Capture) 1.0.1 | Video ve Ses Programı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  Kamera Kayıt Programı (Video Capture) 1.0.1 | Video ve Ses Programı
  Debut Free Video Capture 2.03 İndir

  Debut Free Video Capture.jpg

  Ücretsiz video kayıt yazılımı olan Debut Free Video Capture ile masaüstü görüntüsünün yanısıra hem bilgisayarınıza takılı kameranın hem de ağa bağlı kameraların gördüğü alanı kayıt altına alabilirsiniz. Basit arayüzü ve küçük boyutu ile kullanım kolaylığı sağlayan uygulamada kayıt sonrasında watermark özelliği sayesinde videonun üzerine metin ve logo yerleştirmeniz de mümkün.

  Bilgisayarınızda yaptığınız çalışmaları, anlatımları ve oyunlardaki görüntüleri video olarak kaydedip kolaylıkla paylaşabilir, webcam gibi harici kamera görüntülerini kayıt altına alarak güvenlik kamerası işlevi katabilirsiniz.

  Avi, wmv, flv, mpg, 3gp, mp4, mov, asf, dv gibi birçok formatta kayıt yapabilen Debut Free Video Capture aynı zamanda iPod, PSP, iPhone, Xbox360, Playstation 3 gibi konsol ve mobil uygulamalarla uyumlu formatları da destekler. Uygulamanın diğer bir özelliğide özelleştirilebilir kısayol tuşları ve özellikle masaüstü görüntü kayıtlarında işinizi kolaylaştıran imleç (mouse) vurgu seçeneğidir.

  http://www.nch.com.au/components/debutmaci.zip 2. mrcan1415
  Yeni Üye

  Arkadasım bunun anlatımı yok mu bi turlu yapamadım :S
 3. GamerTürk
  Devamlı Üye
  kendim indirip denemiş bulunmaktayım ve çok kolay.programı indirip normal bir şekilde kurun ve program kurlduktan sonra ayriyeten bazı codeclerini yüklemeye çalışacak ileri diyerek onlarıda yükleyin ve en son masaüstündeki simgesine tıklayarak programı açın altta webcam aktif kutucuğu işaretli olsun.işaretledikten sonra programda görüntünüz çıkacaktır son olarak kayıt tuşuna basarak kayda başlayın.
 4. moat123456
  Yeni Üye
  Arkadaşlar Ben Kayıt Ettim Video Çektim Ama Nereye Kaydettiğini Bilmiyorum Nasıl Bulcaağım

 5. moat123456
  Yeni Üye
  Yardım Edersiniz Replerimi Eksik Etmeyeceğim ;)

 6. Gizli @ yara
  Özel Üye
  belgelerimde bir yerlerde olmalı oralara bakın, buladıysanız, tekrar kayıt yapın kayıt bittiğinde nereye kaydedeceğini kontrol edin, bulursunuz o zaman

+ Yorum Gönder


kameradan video kaydetme programı,  kamera kayıt programı,  pc kamera kayıt programı,  kamera kayit programi video capture 1.0.1,  kamera video kayıt programı,  kamera video kaydetme programı