+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda Ashampoo Burning Studio Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Reloladed
  Devamlı Üye

  Ashampoo Burning Studio
  Ashampoo Burning Studio 6 FREE  Tanıtım

  Yanan yazılımı da, güçleştirdi? Gücü al, basitlik, ve yedeği de dosyalar! 6 yeni Ashampoo yakma stüdyosu, özgür bırakır, bütün onun selefi avantajlarını tutar, ve mülti-disk dosya yedeğini ekler, bütünleşmiş bir ses CD yırtan kişisi, ve daha fazla tabaka başına 25 gigabytese yukarıya kapasiteleriyle heyecan verici yeni Blu-ışın biçimi için desteği geliştirdi.
  Birçok kullanıcı bitmiş-karışık CD'den usanmış, kullanmak için daha sert ve daha sert oluyor olan uygulamalar yakıyor. Sen bazen, senin zamanından bir görevi bulması için en çok adil denemeyi israf edebilirsin. Ashampoo yakma stüdyosu, senin, neyde istediğini odaklar: Çabukça, kolayca diskleri yakmak, maksimum kalite ve minimum tartışmayla. O, senin, onu yapabilmeye ihtiyaç duyduğun her şeyi kapsar. Ve o, yolda olabilen her şeyi ayrı tutar.
  6 Ashampoo yakma stüdyosu, özgür bırakır, hala kullanmak için tamamen basit ve sezgiyle elde edilendir. Biz, senin geri beslemeni dinledik, senin, için sorduğun ve düzeltmeler ve değişikliklerin uzun bir listesini yaptığın yeni görevleri ekledik. Sonuç, şimdiye kadar olduğundan daha önce uygulamayı yakıyor olan bir daha iyi, daha güçlü ve daha verimli CD, DVD ve Blu-ışındır.
  Ne, yenidir:
  * mülti-disk dosya yedeği, ve CDs, DVDs'te iade eder, ve çeşitli CDs, DVDs'in otomatik olarak karşısında güçlü parola koruması
  * ayrılan arşivle sıkıştırılan yedek arşivini Blu-ışın diskleri
  * yaratır, veya onların orijinal yerleri
  * bütünleşmiş ses CD yırtan kişisine arşiv içeriğini Blu-ışın diskleri
  * iade eder — MP3 olarak senin ses yollarını depolar, kopyaların sayısını koymak için dosyala
  * yeni seçeneğin olduğu WMA veya WAV, sen, (Müsait, bütün disk, biçimlediği için)
  * disklerin şimdi, hemen kullanmak için programı daha kolay yapan ilk olarak (Eğer sürüş, bu özelliği desteklerse)
  * pek çok diğer küçük geliştirme çıkarılmadan doğrulanabildiğini yakmayı istersin, ve daha etkili

  Size: 5.59MB

  Publisher: Visit Website

  Release Date: 2008-04-10

  Submit Date: 2008-04-10

  OS: Win 2000/XP/Vista

  İNDİR..
 2. AGMEHMET
  Administrator

  Ashampoo Burning Studio 7.01
  Boyut : 21.3 Mb Dili : Ingilizce Versiyon : 7.01 Platform : Windows 2000/XP/Vista Lisans : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware) Üretici : Ashampoo GmbH & Co. KG
  Ashampoo Burning Studio kullanıcı dostu bir arayüze ve mükemmel derecede kullanım kolaylığına sahip olan bir data yazdırma aracıdır. Gerçekleştirmekte olduğu tüm işlevleri ana menüsü üzerinde toplayarak basit erişim imkanı sunmakta ve tüm işlemlerini birkaç aşamada gerçekleştirebilmektedir.

  programın CD, DVD ve Blu-ray disk desteği bulunmaktadır. Bu üç türlü medyaya da data yazdırma imkanı sunan program daha sonradan yazdırmış olduğunuz medyalar üzerinde güncelleme işlemini de yaptırabilmektedir. Yani isterseniz sıfırdan bir cd, dvd veya blu-ray disk yazdırabilir, isterseniz de bu disklerin üzerine daha sonradan ekleme yapabilirsiniz.

  Veri yazdırma işlevinin yanısıra sisteminizdeki mevcut dosya ve klasörleri yedekleme ve almış olduğunuz bu yedeği geri yükleme imkanı da sunan program bu işlemlerini de yalnızca birkaç basit aşamada gerçekleştirebilmektedir.

  Müzik dosyaları üzerinde de neredeyse gerekli olan tüm işlemleri yapabilmektedir. Bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarından seçmiş olduklarınızla bir ses cdsi oluşturabileceğiniz gibi mp3 veya wma biçimindeki müzik dosyalarınızı cd, dvd, blu-ray diskler üzerine yazdırabilirsiniz. Müzik cdlerini ripleyerek sabit sürücünüz üzerinde seçmiş olduğunuz bir alana da kaydedebilme seçeneğini de sunan program bu işlemlerini gerçekleştirmek için hiçbir eklentiye gereksinim duymamamaktadır.

  Müzik dosyalarında göstermiş olduğu başarıyı video dosyalarında da göstererek vcd ve svcd biçiminde filmlerinizi yazdırmanıza, bilgisayarınızda bulunan film dosyalarını cd, dvd ve blu-ray disklere kaydetmenize, hazır video klasörlerinizi kullanarak video dvdler oluşturmanıza olanak tanımaktadır.

  Ashampoo Burning Studio programı elinizdeki cd, dvd ve blu-ray diskleri birebir kopyalama işlevini de başarılı biçimde gerçekleştirmektedir. Cd ve dvdlerin imajlarını alabilme, imaj dosyalarını yazdırma gibi önemli bir özelliği de bünyesinde bulundurmaktadır.

  Yeniden yazılabilir medyalarınızı silme ihtiyacınız için de kullanabileceğiniz program, bir bilgisayar kullanıcısının bu alanda yapmak istediği her şeyi yapabilmesini sağlamaktadır.

  Not1: "Settings> Languages> Türkçe> OK" yolunu izleyerek programı yeniden açmanız Türkçe kullanmanız için yeterli olacaktır.

  Not2: 40 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için gerekli olan kodu buraya tıklayarak ilgili alana e-posta adresini yazmanız sonucunda elde edebilirsiniz.

  http://download15.ashampoo.com/m/ash...udio701_sm.exe
 3. AGMEHMET
  Administrator
  Ashampoo BurnYa! DataDisc 2.60

  Boyut : 7.4 Mb Dili : Ingilizce Versiyon : 2.60 Platform : Windows 98/Me/2000/XP Lisans :
  Üretici : Ashampoo GmbH & Co. KG

  Ashampoo BurnYa! Datadisc, belgelerinizi tek bir tıklamayla CDye aktarabilen, kullanımı kolay ve eğlenceli CD/DVD/BD yazma programıdır. Tek yapmanız gereken programı açtıktan sonra "Burn" menüsüne gelerek yazmak istediğiniz dosyaları seçmek ve "Burn" tuşuna basmak. Bir süre bekledikten sonra CDniz size yazılmış olarak gelir. program diğerleri gibi birden çok pencere açmayarak sizin kafanızın karışmasını önler.

  Ashampoo BurnYa! DataDisc ile uğraşmanıza gerek yok dosyalarınızı sürükle/bırak yapıp "Burn" tuşuna basarak CDnizi hazırlayabilirsiniz. Ayrıca Ashampoo BurnYa! Datadisc ile CDnizin ISO standartına uygun görüntüsünü(imajını) alabilirsiniz.

  "Multisession" sayesinde içerisinde veri bulunduran ancak henüz boşluklar olan CDnize sonradan veri ekleyebiliryorsunuz. Dosyaları yazdıktan sonra "Verify" işlemini yaparak yazılan CDde problem var mı diye denetleyebiliyor.

  Özellikler :
  Sürükle/bırak sayesinde yazmak istediğiniz dosyaları kolayca ekleyebilirsiniz.
  64 karaktere kadar dosya ismi destekler.
  Yazma hızı ve diğer ayarlar otomatik olarak ayarlanabilir.
  Dosya ve klasörleri CD, DVD ve Blu-ray(BD) disklere yazabilir.
  1700ün üstünde CD, DVD ve Blu-ray(BD) yazıcı desteklemektedir.

  Not : Programın deneme sürümü 30 gündür, 40 günlük deneme için buraya tıklayıp adımları izledikten sonra e-posta adresinize gelen anahtar(key) ile 40 günlük deneme sürümüne sahip olabilirsiniz.

  Not 2 : Programın tam sürümünü buraya tıklayarak 12.99$ alabilirsiniz.

  http://download15.ashampoo.com/e/ash...disc260_se.exe
 4. Güz Bahçesi
  Devamlı Üye
  Ashampoo Burning Studio 6 FREE

  bu programı bende kullaniyorum kısacası süper

  teşekkurler

 5. AGMEHMET
  Administrator
  Ashampoo Burning Studio 9.10


  Ashampoo Burning Studio kullanıcı dostu bir arayüze ve mükemmel derecede kullanım kolaylığına sahip olan bir veri yazdırma aracıdır. Gerçekleştirmekte olduğu tüm işlevleri ana menüsü üzerinde toplayarak kolay erişim imkanı sunmakta ve tüm işlemlerini birkaç aşamada gerçekleştirebilmektedir.

  Yazılımın CD, DVD ve Blu-ray disk desteği bulunmaktadır. Bu üç tür medyaya da veri yazdırma imkanı sunan yazılım daha sonradan yazdırmış olduğunuz medyalar üzerinde güncelleme işlemini de yaptırabilmektedir. Yani isterseniz sıfırdan bir cd, dvd veya blu-ray disk yazdırabilir, isterseniz de bu disklerin üzerine daha sonradan ekleme yapabilirsiniz.

  Veri yazdırma işlevinin yanısıra sisteminizdeki mevcut dosya ve klasörleri yedekleme ve almış olduğunuz bu yedeği geri yükleme imkanı da sunan yazılım bu işlemlerini de yalnızca birkaç kolay aşamada gerçekleştirebilmektedir.

  Müzik dosyaları üzerinde de neredeyse gerekli olan tüm işlemleri yapabilmektedir. Bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarından seçmiş olduklarınızla bir ses cd'si oluşturabileceğiniz gibi mp3 veya wma biçimindeki müzik dosyalarınızı cd, dvd, blu-ray diskler üzerine yazdırabilirsiniz. Müzik cd'lerini ripleyerek sabit sürücünüz üzerinde seçmiş olduğunuz bir alana da kaydedebilme seçeneğini de sunan yazılım bu işlemlerini gerçekleştirmek için hiçbir eklentiye gereksinim duymamamaktadır.

  Müzik dosyalarında göstermiş olduğu başarıyı video dosyalarında da göstererek vcd ve svcd biçiminde filmlerinizi yazdırmanıza, bilgisayarınızda bulunan film dosyalarını cd, dvd ve blu-ray disklere kaydetmenize, hazır video klasörlerinizi kullanarak video dvd'ler oluşturmanıza imkan tanımaktadır.

  Ashampoo Burning Studio yazılımı elinizdeki cd, dvd ve blu-ray diskleri birebir kopyalama işlevini de başarılı biçimde gerçekleştirmektedir. Cd ve dvd'lerin imajlarını alabilme, imaj dosyalarını yazdırma gibi önemli bir özelliği de bünyesinde bulundurmaktadır.

  Yeniden yazılabilir medyalarınızı silme ihtiyacınız için de kullanabileceğiniz yazılım, bir bilgisayar kullanıcısının bu alanda yapmak istediği her şeyi yapabilmesini sağlamaktadır.

  Türkçeleştirme :
  Programı kurup çalıştırdıktan sonra üst menülerden "Settings --> Languages --> Türkçe> OK" yolunu izleyerek yazılımı tekrar açmanız Türkçe kullanmanız için yeterli olacaktır.

  Not2: 40 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için gerekli olan kodu buraya http://www2.ashampoo.com/webcache/ht...3181_2_USD.htm tıklayarak ilgili alana e-posta adresini yazmanız sonucunda elde edebilirsiniz.


  Boyut : 51 Mb
  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
  Kısıtlama : 40 gün
  Dil : Türkçe
  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista
  Üretici Firma : Ashampoo GmbH & Co. KG


  http://hdlroot01.ashampoo.com/2210/a...o_9_910_sm.exe

 6. RüzgarGülü
  Devamlı Üye
  Ashampoo Burning Studio 9.10


  Tanıtım:
  Ashampoo Burning Studio kullanıcı dostu bir arayüze ve mükemmel derecede kullanım kolaylığına sahip olan bir veri yazdırma aracıdır. Gerçekleştirmekte olduğu tüm işlevleri ana menüsü üzerinde toplayarak kolay erişim imkanı sunmakta ve tüm işlemlerini birkaç aşamada gerçekleştirebilmektedir.

  Yazılımın CD, DVD ve Blu-ray disk desteği bulunmaktadır. Bu üç tür medyaya da veri yazdırma imkanı sunan yazılım daha sonradan yazdırmış olduğunuz medyalar üzerinde güncelleme işlemini de yaptırabilmektedir. Yani isterseniz sıfırdan bir cd, dvd veya blu-ray disk yazdırabilir, isterseniz de bu disklerin üzerine daha sonradan ekleme yapabilirsiniz.

  Veri yazdırma işlevinin yanısıra sisteminizdeki mevcut dosya ve klasörleri yedekleme ve almış olduğunuz bu yedeği geri yükleme imkanı da sunan yazılım bu işlemlerini de yalnızca birkaç kolay aşamada gerçekleştirebilmektedir.

  Müzik dosyaları üzerinde de neredeyse gerekli olan tüm işlemleri yapabilmektedir. Bilgisayarınızda bulunan ses dosyalarından seçmiş olduklarınızla bir ses cd'si oluşturabileceğiniz gibi mp3 veya wma biçimindeki müzik dosyalarınızı cd, dvd, blu-ray diskler üzerine yazdırabilirsiniz. Müzik cd'lerini ripleyerek sabit sürücünüz üzerinde seçmiş olduğunuz bir alana da kaydedebilme seçeneğini de sunan yazılım bu işlemlerini gerçekleştirmek için hiçbir eklentiye gereksinim duymamamaktadır.

  Müzik dosyalarında göstermiş olduğu başarıyı video dosyalarında da göstererek vcd ve svcd biçiminde filmlerinizi yazdırmanıza, bilgisayarınızda bulunan film dosyalarını cd, dvd ve blu-ray disklere kaydetmenize, hazır video klasörlerinizi kullanarak video dvd'ler oluşturmanıza imkan tanımaktadır.

  Ashampoo Burning Studio yazılımı elinizdeki cd, dvd ve blu-ray diskleri birebir kopyalama işlevini de başarılı biçimde gerçekleştirmektedir. Cd ve dvd'lerin imajlarını alabilme, imaj dosyalarını yazdırma gibi önemli bir özelliği de bünyesinde bulundurmaktadır.

  Yeniden yazılabilir medyalarınızı silme ihtiyacınız için de kullanabileceğiniz yazılım, bir bilgisayar kullanıcısının bu alanda yapmak istediği her şeyi yapabilmesini sağlamaktadır.

  Türkçeleştirme :
  Programı kurup çalıştırdıktan sonra üst menülerden "Settings --> Languages --> Türkçe> OK" yolunu izleyerek yazılımı tekrar açmanız Türkçe kullanmanız için yeterli olacaktır.

  Not2: 40 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için gerekli olan kodu
  buraya tıklayarak ilgili alana e-posta adresini yazmanız sonucunda elde edebilirsiniz.

  Programın Lisans Ücreti 49.99 Usd.dir.


  Sürüm : 9.10

  Boyut : 51 Mb

  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Kısıtlama : 40 gün

  Dil : Türkçe

  İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista

  Üretici Firma : Ashampoo GmbH & Co. KG


  Ashampoo Burning Studio 9.10


+ Yorum Gönder