+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda Free Studio Manager(Video format çeviricisi) Konusunu Okuyorsunuz..
 1. HaKHaN
  Özel Üye

  Free Studio Manager(Video format çeviricisi)
  Free Studio Manager(Video format çeviricisi)Üstelik ücretsiz


  Video format çevirisindeki en kaliteli programı sizinle paylaşmak istiyorum..
  Bu programda yok yokYoutube'den video indirme,youtubedeki videoları bilg. mp3 olarak kaydetme,videolarınızı MP4-- 3gp--avi formatına dönüştürme ve daha neler neler
  Programın içinde şu an youtube 'den video indirme özelliği aktif durumda yani içerisinde mevcut..diğer özelliklerinide aktif hale getirmek için özeliğinin üzerine tıklamanız ve download demeniz yeterli olacaktır istediğiniz özelliğini kendi sitesinden indirip kurucaktır(herbir özelliği 4.5mb)
  Bazı çeviri programları dönüştürürken kendi reklamınıda yerleştirir videonuza bu programda reklam derde son
  Program tamamiyle ÜCRETSİZ
  Program hakkında yapamadığınız birşey olursa sorularınızı bekliyorum..
  Saygılar..

  http://www.dvdvideosoft.com/download...beDownload.exe  veya burdan

  İNDİR 2. sangreal
  Yeni Üye

  Free Studio Manager(Video format çeviricisi) için siteye üye oldum.
  Bir sürü program denedim randıman alamadım. Belki bu iyidir diye deneyeyim dedim ama maalesef diğer sitelerde olduğu gibi bu site de aynı çıktı. İşlevselliği olmayan AMA SANKİ VARMIŞ gibi gösterilen bir takım adresler veriliyor ha bire tıkla babam dur o siteye giremiyorsun. Tıpkı yukardaki siteye geremediğim gibi. Bu verilen adresleri bir denetleyen yokmu yani.? İlla üye olduktan sonra bunu ancak üye olan kişi tıklayınca mı anlaması lazım yani.??
 3. Gizli @ yara
  Özel Üye
  Tepkiniz hoşmuş ama bence birşeyleri yapamadığımızdandır, ilk link çalışmiyor ikincisi çalışıyor, programı kullanabilmek önemli, bende bu programı kullanıyorum indirdiğinde program boş zaten, yüklemek ve kullanmak istediğin programlar sayfada açılıyor, tek tıkla programın içine yükleniyor.
  Kullanmasını bilene harika bir program..

  resimde gördüğün o linkleri programı kurduktan sonra tek tek tıkla, bundan daha geniş ve rahat program varsa banada öner bende indireyim

  Teşekkurler tepkiniz için :)
 4. sangreal
  Yeni Üye
  Nazik uyarınız için teşekkürler. Lakin alttaki linkte uzun bir süre cevap vermedi. Bir yarım saat sonra denediğimde mümkün oldu. Ben Color 7 Video, ve VirtualDub dahil olmak üzere bir sürü program denedim. Bu son iki program biraz iyi çıktı. Sadece daha iyisini aramak için nette dolaşırken siteyi gördüm. Ve sürekli başımıza gelen hadisenin burdada olduğuna dikkat çekmek istemiştim. Amacım zaten bu ikilemi ortaya koymaktı. Neyse bir yarım saat sonra cevap veren linkten programı indirdim. Kullanmaya başlayınca farkı anlarım. İlginiz için teşekkürler.

 5. sangreal
  Yeni Üye
  Video boyutunu görüntü bozmadan düşürmek isteyen arkadaşlara (AMAN HAA) uyarı notumdur:
  İnternette bir sürü convert programı var ama hiç birisi uzun bir deneyimden sonra anladım ki elde olan görüntünün aslına zarar vermeden yani görüntüyü bozmadan boyutunu düşüremiyor (Zip'lemekten bahsetmiyorum). Bu programların tamamı sadece ve sadece convert ediyorlar. (Örneğin avi'yi mp3-4, veya divx,..........vb gibi çeviriyor o kadar.) Lâkin bu dönüşümler esnasında görüntüye zeval vermeden boyut düşürene ben rastlamadım.:confused:
  Win Movie Makerde hazırladığım dosyanın boyutu 14.174 idi, ve bu görüntüyü istedim ki internet ortamında paylaşayım ve bu arada da görüntüyü bozmadan boyutunu düşürebileyim. Bir çok program ile denedim herkesin meth ettiği VirtualDup ve yukarıdaki programın alternetifleri ile ama en hafifi 34.158 gibi rakkamlara çıkarak (AVI) haline getiriyor. Zaten VirtualDup Movi Maker işlemini açmıyor bile. Bunu açsın diye diğer ek bir CONVERT programı ile önce AVI'ye dönüştürmeniz gerekiyor ki bu asıl olan data'nızı daha büyük bir data haline getiriyor.:frown: Yani saçmalığın daniskası biz DATA'lardan kurtulalım derken, daha büyük DATA'lara muhassar oluyoruz.:eek:
  Kısaca Windows'da edindiğiniz kaliteli bir Movi Maker işlemi bırakın öyle kendi DATA'sında kalsın ve bu şekilde internet ortamında paylaşın. Bu arada Win Movi Makerde yaptığınız işlemi, bilgisayarın en iy hizmet verdiği seçeneğini de tıklamanıza da gerek yok. :) Burada diğer alternatifler arasında (Yüksek kalite video seçeneğini) seçmeniz görüntü kaybına uğramadan daha düşük bir data elde etmenizi sağlar. Ayrıca Win Movie Makerde yapılan bir dosyayı yüksek kalitede en iyi şeklilde yani (AVI) kayıt eden bir tek (Color 7 Video Converter Programı) var :D. Bir üst versiyonu var ise de ben kullanmıyorum. Aynı dosya bu programda 14,000'lerden 34,000'lere çıkarak (AVI) yaparken, diğer programlarda buna yukarda önerilen program ve uzantıları dahil olmak üzere, (AVI) yapmaya çalışınca 50,000 gibi rakkamlara çıkıyor. Ben kafayı yedim siz yemeyin.:mad::mad: Bazı programların Convert seçeneklerinin çokluğu sizi aldatmasın.
  Önemli olan elimizdeki video görüntüsünün hacmini görüntüden taviz vermeden kısaltmak ise ben derim ki gene en iyisi Windows'un movie maker da düzenlenen video görüntüsüdür.

  Zira hepsi boyut düşürüyorum diye ortaya çıkmasına rağmen görüntüyü bozmadan bu işlemi yapamıyor. Görüntüyü bozduktan sonra ben ne yapayım senin bir sürü alternatifini yani.:S

  Dosyanızı daha da düşürerek kaliteyi bozmak istemez iseniz. Biraz Photosop bilgisi ile JPG parçalarına hükmetmenizi ve piksellere ve kayıt seçeneklerine yön vermenizi öneririm.

  En önemlisi ise videolarda boyut tutan hadise ses'tir. Ses datasını ne kadar düşük yapabiliriseniz boyut o kadar kısalacaktır.
  Denemek için videonuzdaki sesi kaldırdığınızda ve videonuz sadece görüntüden oluştuğunda korkunç bir data kısalması göreceksiniz.
  Bunun için de ses dosyalarınızı mümkün olduğunca wav uzantılı yapıp en ideal modu (kendinize göre) seçmeniz ile mümkündür.
  .:D

+ Yorum Gönder


free studio ne işe yarar,  free studio manager ne işe yarar