+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda Easy Photo Recovery (Silinmiş Resim ve Videoları Kurtarma Programı) Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  Easy Photo Recovery (Silinmiş Resim ve Videoları Kurtarma Programı)
  Easy Photo Recovery (Silinmiş Resim ve Videoları Kurtarma Programı)


  üretici:Regall LLC

  lisans tipi:
  Özellik Kısıtlamalı (Demo)

  arayüz dili:
  Ingilizce

  dosya boyutu:
  1.76 Mb KB.

  çalıştığı işletimsistemi:
  Windows NT/2000/2003/XP/Vista


  Easy Photo Recovery

  Silinmiş resim ya da video dosyalarını kurtarmaya yarayan bir program. Easy Photo Recovery sayesinde yanlışlıkla bilgisayarınızdan sildiğiniz fotoğraflarınıza kolaylıkla erişip, kurtarabilirsiniz.  Program, modern dijital kameralar, flaş kartlar gibi birçok uygulamadaki video ve fotoğraf dosyalarını tekrar yazmaya imkan sağlar. Bazen önemli dosyalarınızı yanlışlıkla silebilir ya da kaybedebilirsiniz. Program sayesinde silinmiş ya da bozulmuş fotoğraf ve video dosyalarınızı geri yükleyebilirsiniz.  Dijital kameralar, sabit diskler, cep telefonları ve flaş kartların tüm türleri (CompactFlash(type I/II), IBM Microdrives, SmartMedia, MultiMedia (MMC), Secure Digital (SD), SONY Memory Stick) ve diğer medya depolama aygıtlarından resim ve videoları kurtarabilir. Program, hasarlı flaş kartlardan ve hatta medya depolama aygıtları biçimlendirildikten sonra bile dosyaları kurtarabilir.  Basit arayüz ve kolay kullanımı sayesinde teferruata girmeden işinizi görebilirsiniz.  Programı açtıktan sonra ilk önce kurtarmak istediğiniz dosya, disk, klasör ve kaydedilecek dosyaların konumunu seçin. "Start/Başlat" tuşuna tıkladığınızda disk taraması başlatılır. Kaybettiğiniz fotoğraf ve videoları saniyeler içinde alabilirsiniz. Tüm kurtarılmış dosyalar seçmiş olduğunuz klasör içinde saklanır.  Özellikleri:  Veri kurtarmadan önce fotoğraflarınızı önceden gösterebilir.

  Silinmiş dosyalarınızı bulmak için akıllı sektör taraması yapar.

  Çeşitli video dosya biçimlerini destekler.

  Yüksek olasılıklı kurtarmayı garanti eder.

  Basit arayüzü sayesinde adım adım özellik ve ayrıntılı belgeleme sunar.

  Yüksek nitelikte sonuçlar sağlar.

  Bozulmuş ya da silinmiş verileri kurtarabilir.

  Biçimlendirilmiş medya aygıtlarından veri kurtarabilir.

  Bozulmuş medya aygıtlarından veri kurtarabilir.

  Tüm resim dosya biçimlerini destekler.

  Basit ve kolay arayüz.

  Windows NT, 2000, 2003, XP ve Vista'da çalışır.

  Tüm dijital hafıza kartlarını destekler.  Kısıtlama:

  Tarama yaptıktan sonra kurtarabileceği dosyaları size sunar. Fakat Demo sürümde dosyaları kurtarmaz. Bunun için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.


  DOWNLOAD
 2. AGMEHMET
  Administrator

  Easy Digital Photo Recovery
  Sürüm : 1.3 Boyut : 1.27 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo) Kısıtlama : Kurtarma kapalı Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows 2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : MunSoft


  Tanıtım:
  Easy Digital Photo Recovery, sabit disk, flaş kartlar gibi herhangi bir ortamdan yanlışlıkla sildiğiniz resimleri/fotoğrafları kurtarabilen bir yazılımdır. Bilgisayar ya da flaş kartlardan silinmiş resim/fotoğrafları tarayıp, bulduğu dosyaları bir klasör içinde gösterebilir. Daha sonra bunları geri alabilirsiniz.

  Program kurtarma işini tek bir algoritma içinde yapabiliyor. Analiz etmek istediğiniz diski seçtikten sonra tarama işlemi başlatılır ve çıkan sonuçlar bir öngörünüm penceresi içinde gösterilir. Bu kısımda ayrıca silinmiş dosyaların durumu da gösterilir. İyi durumda, kötü durumda ya da üzerine yazılmış gibi çeşitli bilgiler de mevcuttur.

  Küçük boyutu ve kolay kullanımı sayesinde veri kurtarma işinizi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Programı çalıştırdığınızda ön plana çıkan dosya arama sihirbazından, bilgisayarınızda kurulu olan diskleri görebilirsiniz. Taramak istediğiniz diskin taraması başlatılır ve bulunan dosyalar bir klasör yapısı içinde gösterilir. Buradan kurtarmak istediğiniz dosyaların önizlemesine bakabilir ve istediğiniz dosyayı tekrar geri kazanabilirsiniz.

  Programın içinde bulunan dosya arama süzgeci sayesinde aramaları kısıtlayabilirsiniz. Bu sayede geniş sonuçlar yerine daha dar alanda hızlı arama yapabilirsiniz. Belli bir tarih dilimine, boyuta, türe gibi arama süzgeci kurulabilir.

  Program NTFS, FAT32 ve FAT16 dosya sistemlerini destekler.

  Editörün Notu: Çoğu veri kurtarma programları gibi bu program da sadece kurtarılacak dosyayı bulup ön izlemesini gösterir, ama satın almadan kurtarma işi yapmaz. Eğer programı satın aldıysanız ya da alacaksanız kurtarılacak veriyi mutlaka taradığınız diskin dışında bir yere kaydedin.

  Özellikler:
  Dosya adı, boyutu, tarihi ya da kurtarma durumuna göre süzgeç düzenlenebilir.
  Yerel dosya ve klasör adlarını destekler.
  NTFS, FAT32 ve FAT16 dosya sistemini destekler.
  IDE, ATA ve SCSI sabit diskleri destekler.
  Windows 2000, 2003, XP ve Vista işletim sistemleriyle çalışır.
  Biçimlendirilmiş medya aygıtlarından resim kurtarabilir.
  Arama hızı ayarlanabilir.
  Bir dosya DOS komut sistemi içinde silinse bile kurtarılabilir.
  Geçici dosyalar, klasörler ve geçici internet dosyaları arama sonuçlarında ayrı tutulabilir.
  PSD, PDD, DWG, DXF, CR2, CDW, CDR, DCD, EPS, EMF, ERF, FH, RAF, GIF, 3FR, ICO, JPG, DCR, MEF, PNG, SCT, X3F, SDR, TGA, WMF, XAR, TIF, CUR, ANI, ASR, MID, MP3, MPG, OGG, MOV, QT, RAM, RD, SWF, WAX, WMA, WMV, WM, AEJ, JAR, RAR, ZIP gibi çok sayıda dosya türünü destekler.
  Canon, Nikon, Olympus, Sony, Samsung, Epson, Fuji, Hasselblad, Kodak, Mamiya, Minolta, Pentax, Sigma, Sony ve diğer kameralardan silinmiş dosyaları kurtarabilir.

  Kısıtlama ve Lisans
  Programın bu deneme sürümünde sadece kurtarılan dosyalar gösterilebilir ama kurtarılamaz. Kurtarma işleminin gerçekleşmesi için programı satın almalısınız. Lisanslı fiyatı 29.95$'dır.  http://www.munsoft.com/EasyDigitalPh...-1.3-Setup.exe
 3. AGMEHMET
  Administrator
  Easy Photo Recovery 2.0 build 478

  Sürüm : 2.0 build 478 Boyut : 1.76 Mb Kullanım İzni : Özellik Kısıtlamalı (Demo) Kısıtlama : Dosya kurtarmaz Dil : Ingilizce İşletim Sistemi : Windows NT/2000/2003/XP/Vista Üretici Firma : Regall LLC

  Silinmiş resim ya da video dosyalarını kurtarmaya yarayan bir program. Easy Photo Recovery sayesinde yanlışlıkla bilgisayarınızdan sildiğiniz fotoğraflarınıza kolaylıkla erişip, kurtarabilirsiniz.

  Program, modern dijital kameralar, flaş kartlar gibi birçok uygulamadaki video ve fotoğraf dosyalarını tekrar yazmaya imkan sağlar. Bazen önemli dosyalarınızı yanlışlıkla silebilir ya da kaybedebilirsiniz. Program sayesinde silinmiş ya da bozulmuş fotoğraf ve video dosyalarınızı geri yükleyebilirsiniz.

  Dijital kameralar, sabit diskler, cep telefonları ve flaş kartların tüm türleri (CompactFlash(type I/II), IBM Microdrives, SmartMedia, MultiMedia (MMC), Secure Digital (SD), SONY Memory Stick) ve diğer medya depolama aygıtlarından resim ve videoları kurtarabilir. Program, hasarlı flaş kartlardan ve hatta medya depolama aygıtları biçimlendirildikten sonra bile dosyaları kurtarabilir.

  Basit arayüz ve kolay kullanımı sayesinde teferruata girmeden işinizi görebilirsiniz.

  Programı açtıktan sonra ilk önce kurtarmak istediğiniz dosya, disk, klasör ve kaydedilecek dosyaların konumunu seçin. "Start/Başlat" tuşuna tıkladığınızda disk taraması başlatılır. Kaybettiğiniz fotoğraf ve videoları saniyeler içinde alabilirsiniz. Tüm kurtarılmış dosyalar seçmiş olduğunuz klasör içinde saklanır.

  Özellikleri:

  Veri kurtarmadan önce fotoğraflarınızı önceden gösterebilir.
  Silinmiş dosyalarınızı bulmak için akıllı sektör taraması yapar.
  Çeşitli video dosya biçimlerini destekler.
  Yüksek olasılıklı kurtarmayı garanti eder.
  Basit arayüzü sayesinde adım adım özellik ve ayrıntılı belgeleme sunar.
  Yüksek nitelikte sonuçlar sağlar.
  Bozulmuş ya da silinmiş verileri kurtarabilir.
  Biçimlendirilmiş medya aygıtlarından veri kurtarabilir.
  Bozulmuş medya aygıtlarından veri kurtarabilir.
  Tüm resim dosya biçimlerini destekler.
  Basit ve kolay arayüz.
  Windows NT, 2000, 2003, XP ve Vista'da çalışır.
  Tüm dijital hafıza kartlarını destekler.

  Kısıtlama:

  Tarama yaptıktan sonra kurtarabileceği dosyaları size sunar. Fakat Demo sürümde dosyaları kurtarmaz. Bunun için satın almalısınız. Lisanslı fiyatı ise 29.95$'dır.


  http://www.objectrescue.com/download...very_setup.exe
 4. babaemrlh46
  Yeni Üye
  oqe paylaşım içi sgl kardeş

+ Yorum Gönder


easy photo recovery kullanımı,  easy photo recovery resimli anlatım,  easy photo recovery nasıl kullanılır,  photo recovery nasıl kullanılır