+ Yorum Gönder
Bilgisayar ve Program Arşivi Forumunda Folder Lock - Klasör şifreleme ve gizleme programı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mini_Malist
  Devamlı Üye

  Folder Lock - Klasör şifreleme ve gizleme programı
  Folder Lock - Klasör şifreleme ve gizleme programı


  Folder Lock şifre korumalı dosyalar yapabilen, dosyaları iyice gizlemenize yarayan, istediğiniz sayıda klasörü şifreleyebilen, ister sürücüleri, dosyaları, resimleri veya herhangi bir doküman şifreleyebilen hızlı bir dosya güvenlik yazılımı.
  folderlock-ekran.jpg
  Sadece saniyelerinizi vererek bu şekilde basit bir koruma sağlayabileceğiniz bu yazılım ile kilitlediğiniz dosyalar silinemez, yeniden adlandırılamaz, taşınamaz, gizli ve erişimsiz özelliklere bürünüyor. Güvenli bir şekilde klasörlerinizi kiliteyebilir, karıştırabilie veya şifreleyebilirsiniz hemde çok hızlı bir şekilde.
  Folder Lock tamamen taşınabilir böylece isterseniz USB belleklerinizi, disklerinizi, yeniden yazılabilir CD ve DVD lerinizi, dizüstü bilgisayarlarınızı istediğiniz tüm özel bilgilerinizi kilit altında tutabileceksiniz. Basit arayüze sahip ve herhangi bir kurulum istemeyen bu program Windows, DOS ortamlarında hatta şifrelediğiniz dosyaları işletim sisteminizi kaldırıp baştan kurduğunuzda bile Folder Lock kendi program dosyasını silmenize izin vermiyor böylece programı korumaya aldığınız şifreyi girmeden program kaldırılamıyorda. İşte tam güvenlik diye buna denir.
  Ek özellikler olarak Stealth Mode (Hayalet Modu), hacker saldırı görüntülemesi, paylaşılmış klasörler, otomatik kilitleme, otomatik bilgisayar kapatma, bilgisayar izlerini silme, 256-bit Blowfish Şifrelemesi ve Windows Gezgininde conteks menü desteği gibi bir çok özellik barındırıyor.

  Versiyon 5.9.2 ile Windows Vista desteği tamamlanmış ve usb bellek ve harici hard disk koruması daha hızlı hale getirilmiş bulunmakta. Bunun dışında birkaç hata düzeltimi ve eklentide mevcut.

  Dil: İngilizce Platform: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista Uninstall Seçeneği? Evet Limit: 35 Kullanımlık


  http://www.newsoftwares.net/ 2. AGMEHMET
  Administrator

  Folder Lock 6.3.0.0

  Folder Lock yazılımı ile sabit sürücünüzdeki tüm klasörlere, dosyalara, resimlere, dökümanlara ve aklınıza gelebilecek her türlü dosyaya kilit koyabilirsiniz. İsterseniz yazılımın kendi oluşturduğu bir kasaya çok önemli dosyalarınızı atabilir ve insanların görmesini engelleyebilirsiniz. Yazılım şifreleme işlemini 2 saniyede yapacak kadar iddialı ve hızlı. Tek bir fare tıklaması ile şifreleme yapabilecek kadar da basit.
  Dosyaları şifreleme işleminde DOS altından dahi açılmıyor, üstelik sistem kendiliğinden açılıp kapansa bile her seferinde kendiliğinden şifre koruması devreye giriyor. Hem flaş diskleri hem de disket sürücüsünü şifreleyebilme özelliği de bulunuyor. Desteklediği dosya formatları; FAT16, FAT32, NTFS, EFS.


  Sürüm : 6.3.0.0
  Boyut : 2.96 Mb
  Kullanım İzni : Süre/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)
  Kısıtlama : 35 kullanım
  Dil : Ingilizce
  İşletim Sistemi : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : http://www.newsoftwares.net/


  Forumacil indiri verin
 3. Gizli @ yara
  Özel Üye
  Folder Lock 6.3.1.0

  Kapladığı Alan : 2.98 Megabayt

  Kullanım Hakkı
  : Zaman/Kullanım Kısıtlamalı (Shareware)

  Hacir
  : 35 kullanım

  Lisan
  : Ing

  İşletim Platformu
  : Windows (bütünü)

  Üretici Şirket
  : NewSoftwares Inc.

  Folder Lock Programı ile sabit sürücünüzdeki bütün klasörlere, dosyalara, resimlere, dökümanlara ve aklınıza gelebilecek her türlü dosyaya kilit koyabilirsiniz. İsterseniz Programın kendi oluşturduğu bir kasaya çok önemli dosyalarınızı atabilir ve insanların görmesini engelleyebilirsiniz. Program şifreleme işlemini 2 saniyede yapacak kadar iddialı ve hızlı. Tek bir fare tıklaması ile şifreleme yapabilecek kadar da basit.
  Dosyaları şifreleme işleminde DOS altından dahi açılmıyor, üstelik sistem kendiliğinden açılıp kapansa bile her seferinde kendiliğinden şifre koruması devreye giriyor. Hem flaş diskleri hem de disket sürücüsünü şifreleyebilme özelliği de bulunuyor. Desteklediği dosya formatları; FAT16, FAT32, NTFS, EFS.

  Folder Lock 6.3.1.0
+ Yorum Gönder