+ Yorum Gönder
Frmacil İslamiyet ve Ramazan Ayı Forumunda Dekolte giyinen kadına bakmak orucu bozar mı, Açık giyinene bakmak orucu bozarmı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Dekolte giyinen kadına bakmak orucu bozar mı, Açık giyinene bakmak orucu bozarmı
  Kadına bakmak orucu bozar mı

  kad-na-bakmak-orucu-bozar-m-.jpg

  Ramazan ayının Yaz sezonuna denk gelmesi, vatandaşların kafasında farklı soruların oluşmasına yol açtı. Bunların arasında Dekolte giyenen kadına bakmak orucu bozarmı, Açık giyinmiş kadınları görmek orucu bozmaz fakat Dekolteli açık giyinmiş kadınlara şehvetle bakmak orucu bozar bu nedenle dikkatli olunmalı ve orucu zedeleyecek şeylerden kaçınmak gerekli
 2. Çisem
  Bayan Üye

  Oruçlu olan bir kimse namahrem olan bir kadına baktığı zaman orucu bozulmaz. Bu kadın çıplak dahi olsa guslü bozulmadığı sürece orucuna herhangi bir zarar vermez. Fakat namahreme bakmak göz zinasına girdiği için oruçlu ya da oruçlu olmayan kişilerin dahi bakmaması daha uygundur.
 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  Ramazan ayının yaza denk gelmesiyle sokakta mini etekli ve dekolteli kadınlara çok rastlanır. peki bunları gördüğümüz zaman orucumuz bozulur mu ; hayır. sizin o kadına nasıl baktığınız önemli eğer o kadınlara şevhetli bir şekilde bakarsanız orucunuz bozulur.
+ Yorum Gönder


kadına şehvetle bakmak orucu bozar mı,  etek giymek orucu bozarmi,  acik giyinen kadinlara bakmak orucu ,  acik giyinenlere bakmak orucu,  açık giyinen kadina bakmak orucu bozar mi,  ramazanda yemeyin tuzuna bakmak oruci bozrmi