+ Yorum Gönder
Özel Eğitim ve Rehberlik ve Rehberlik Forumunda Eğitsel değerlendirme isteği formu nasıl doldurulur Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Eğitsel değerlendirme isteği formu nasıl doldurulur
  Eğitsel Değerlendirme İsteği Formu Nasıl Doldurulur ?  Öğrenciler eğitsel değerlendirme ve tanılama amacıyla rehberlik ve araştırma merkezlerine (RAM) yönlendirilirken Yönetmelik gereği okul/kurumları tarafından “Bireysel Gelişim Raporu veya Eğitsel Değerlendirme İsteği Formu”nun doldurulup resmi yazı ile gönderilmesi gerekmektedir. Eğitsel değerlendirme ve tanılama amaçlı okul ve kurumlarca RAM’a yapılacak müracaatlar için bu formların doldurulup gönderilmesi gerekmektedir.

  Okul ve kurumlar tarafından doldurulacak olan “Eğitsel Değerlendirme İsteği Formlarındaki farklılıkları ortadan kaldırmak ve önlemek amacıyla Genel Müdürlüğü tarafından formlar yeniden hazırlanmıştır. Rehberlik ve araştırma merkezlerine okul ve kurumlar tarafından ilk kez yapılacak başvurularda, “Eğitsel Değerlendirme İsteği Formu (Okulöncesi, İlköğretim veya Ortaöğretim Formu)” kullanılacaktır. Daha önce yerleştirme kararı alınmış olup, okul/kurumları tarafından yeniden incelemesi ya da destek eğitim raporunun yenilenmesi istenilen bireyler için ise Bireysel Gelişim Raporunun doldurulması gerekmektedir.

  Konu ile ilgili resmi yazı
  Bu bilgiyi sadece üyeler görebilir!

  Bireysel Gelişim Raporu
  Bu bilgiyi sadece üyeler görebilir!

  Okul Öncesi Eğitsel Değerlendirme Formu Örneği
  Bu bilgiyi sadece üyeler görebilir!

  İlköğretim Eğitsel Değerlendirme Formu Örneği
  Bu bilgiyi sadece üyeler görebilir!

  Ortaöğretim Eğitsel Değerlendirme Formu Örneği
  Bu bilgiyi sadece üyeler görebilir!
 2. Acil

  Eğitsel değerlendirme isteği formu nasıl doldurulur isimli yazıya yorum yazın.

 3. Sponsor Bağlantılar
+ Yorum Gönder


eğitsel değerlendirme isteği formu nasıl doldurulur,  eğitsel değerlendirme isteği formu doldurulmuş örneği,  bireysel gelişim raporu nasıl doldurulur,  eğitsel değerlendirme formu nasıl doldurulur,  eğitsel değerlendirme istek formu nasıl doldurulur