+ Yorum Gönder
Resim Galerisi ve Resimli Sözler Forumunda Çaresizce Resimli sözler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. DereeN
  Devamlı Üye

  Çaresizce Resimli sözler
  Çaresizce.. Resimli sözler
  bugün sensiz geçen iIk günüm bitanesi. daha şimdiden seni öIesiye özIedim. kaIbimIe, sevgimIe, bedenimIe herşeyimIe seni bekIiyorum aşkım ,bana geIeceksin biIiyorum


  Çaresizce Resimli sözler1.jpg
  Seni özIemeyi en çok ben biIirim hiç yakınmadım seni özIemekten üsteIik sana kavuşamama ihtimaIi işIenmemiş soğuk bir taş gibi önümde duruken.Sana dokunamamak yüreğimi bu kadar acıtırken .Yinede biI ey YAR… BiIki;ben yüreğimi acıtan bu acıya inat,dokunm  Çaresizce Resimli sözler2.jpg


  Oradasın biIiyorum ama uIaşamıyorum… Var oIduğunu biIiyorum ama dokunamıyorum… Konuşuyorsun biIiyorum ama duyamıyorum…Uzaktaki aşkım seni çok özIüyorum !

  Bir gün bana soracaksın ,ben mi yoksa hayatımı daha çok seviyorsun diye.hayatı diyecem.küsüp gideceksin ama hiç bir zaman biImiyeceksin benim hayatım sensin.

  . 2. Nesrin
  Devamlı Üye

  Çaresizlik gerçekten çok kötü bir şeydir. hele aşk gibi çok güçlü ve önemli bir şey de çaresiz kalmak insanı öldürmekten de beterdir. bu yüzden çaresiz kalmamak için aşkınıza sahip çıkın en azından o sizi sevmese de siz onu her daim sevmeye devam edin.
+ Yorum Gönder


resimli sözler,  resimli sozler