+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Rakam Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MEGASXL
  Devamlı Üye

  Rakam Rüya Tabiri
  Rakam Rüya Tabiri


  Bakınız; Saymak.
  Rüyada rakam gören kişinin işleri açılacak, çok para kazanacak demektir.
  Rüyada rakam gören kişinin işleri açılacak, çok para kazanacak demektir.
  Rüyanizda her hangi bir yere yazilmis bir takim rakamlar görmeniz, islerinizde bazi pürüzler oldugunu ve bundan sonra isinizi zararla kapatacaginizi gösterir. Rakamlarin her sayisinin baska bir yorumu oldugu için bunlari kitabinizin sayi bahsinde ayrica açikça izah etmekteyiz.
 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Rakam Görmek

  Rüyanızda her hangi bir yere yazılmış bir takim rakamlar görmeniz, rüya sahibinin gördüğü rakam nispetince o güne tesadüf eden tarihte islerinde bazı pürüzler olacağına ve bundan sonra işlerin zararla kapatacağını gösterir.

  Rakam kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

+ Yorum Gönder