+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Rahip / rahibe Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MEGASXL
  Devamlı Üye

  Rahip / rahibe Rüya Tabiri
  Rahip / rahibe Rüya Tabiri

  Rahip görmek iyi habere, başarılı olmaya yahut halkın sırtından geçinmeye, hakkı ve hakikati bile bile gizlemeye; Rahibe görmek iffet ve namuslu olmaya, dünyalığa ve sevince delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Papaz.)
 2. Ziyaretçi

  Rüyada Papaz görmek

  Rüyada görülen papaz günah işlemeye yahut dinde olmayan ve ona sonradan katılan şeylere rağbet etmeye. Papaz olduğunu görmek dindar kimse için iyi bir isimle anılmaya diğerleri için durumun güçleşmesine, zillet ve korkuya yahut dar geçime yorumlanır.

  Rüyada bir kiliseye gidip bir papazla konuştuğunuzu görmek tövbe ve istiğfar etmenizde acele etmeniz için bir uyarı olarak yorumlanır. Bir başka rivayete görede bir kimse rüyada kendisinin papaz olduğunu görse o kimsenin bidat sahibi olduğuna ve ondaki aşırılığına delalet eder. Bazıları da bir kimse kendisinin papaza döndüğünü görse o kimse güzel isimle medhedilmeye mazhar olur. Ancak hali güçlesir. Rızkı dar olur. Bütün işlerinde ona zillet ve korku erişir. Yine bu rüya rüyayı görenin hilekar, bidat sahibi bulunduguna da yorumlanır.

  Rüyada papaz görmek günah işleneceğine yorumlanır.

+ Yorum Gönder