+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Radar Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MEGASXL
  Devamlı Üye

  Radar Rüya Tabiri
  Radar Rüya Tabiri

  Etrafınızda iki yüzlü ve dedikoducu insanlar var demektir, bu insanlardan uzak durmanız gerektiğini işaret eder.
  Rüyada radar görmek uzaktan haber almakla yorumlanir. Rüyanizda bir radar istasyonunda bulundugunuzu görmek, bir isiniz için bilgi almak üzere basvurdugunuz bir makamdan olumlu cevap alacaginiza yorumlanir.
 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Radar Görmek

  Etrafınızda iki yüzlü ve dedikoducu insanlar var demektir, bu insanlardan uzak durmanız gerektiğini işaret eder.


  Rüyada radar görmek uzaktan haber almakla yorumlanir. Rüyanizda bir radar istasyonunda bulundugunuzu görmek, bir isiniz için bilgi almak üzere basvurdugunuz bir makamdan olumlu cevap alacaginiza yorumlanir.  Radar kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

+ Yorum Gönder