+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Ressam Rüya Tabiri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. MEGASXL
  Devamlı Üye

  Ressam Rüya Tabiri
  Ressam Rüya Tabiri

  İlim ve hikmete, güzel sanatlara, mimariye, dekorasyona, geometriye ya da bu meslek sahiplerine; hanım ve çocuğa, aşk ve hayranlığa, İtibar sahibi bir ressam görmek hak sözü dinlemeye, görüş ve düşüncesi tutarlı kimseye, nesil ve maldan nasibi olan ve illmin her şubesinden haberdar olan kimseye yahut emir ve yasak koyma yetkisi olan insana, Ressam görmek bazen yalana, korkulu ve tehlikeli işlere girmeye; Ressam paleti görmek ehli için işleri bir ahenge kavuşturmaya, diğerleri için temelli karıştırmaya delalet eder.
  Rüyada ressam, daima başarı ile yorumlanır.
  Rüyada ressam, her zaman başarı ile anılır.
  Rüyada bir ressamla tanisip konusmak, mala veya paraya delalet eder. Yakinda elinize bir yerden beklemediginiz bir miktar para veya mal geçecegine veya bir mirasa konacaginiza isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada ressam görmek, ilme, geometriye, felsefeye, siir ve gazel söylemeye isarettir. Bazen de ressam görmek, yalana bir takim kelimeleri bir araya toplamaya, korkulu ve tehlikeli islere girmeye isarettir. Rüyada ressami görmek, sözü kabul etmeye yahut görüs sahibi biristne, yahut nesil ve mal sahibine ve her ilimde hissesi bulunan kimseye isarettir. Ressam, emir ve yasak sahibi bir kimseye, bazen de mühendise isarettir.
  Rüyada ressam görmek; hayatını insanları kandırarak geçiren bir adamla tanışmaya işarettir.
 2. Sariya
  Devamlı Üye

  Rüyada Ressam Görmek

  Rüyada ressam görmek, bazen yalana, korkulu ve tehlikeli işlere girmeye, bazen de isyankâr, zalim ve kötü sözler söyleyen, vaktini boşa geçirip asalak bir yaşam süren kimseye delâlet eder.

  Ressam paleti görmek ehli için işleri bir ahenge kavuşturmaya, diğerleri için temelli karıştırmaya delalet eder.


  Ressam kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesle ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.

  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır.

+ Yorum Gönder