+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Göz kapağı Rüya Tabiri Rüyada Göz kapağı Görmek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ebubekir Abdullah
  Devamlı Üye

  Göz kapağı Rüya Tabiri Rüyada Göz kapağı Görmek
  Göz kapağı Rüya Tabiri Rüyada Göz kapağı Görmek

  Rüyada gözkapagi, aci ve hastaliklardan uzak olan bütün insanlar ve özellikle kadinlar için iyi bir rüyadir. Görülen göz kapaklarinda et az olur veya yara ve çiban olursa, üzüntü ve kedere isaret eder. Gözkapaklari, silah gibi insanin kendisiyle korundugu seye ve kendisinden kötülükleri menedip terbiye eden hocasina isaret eder. Bazen göz kapaklari, erkek ve kiz kardeslere, kan koca ve evlada kapinin iki halkalarina, sandik ve hazineye, perdeci ve bekçiye, hizmetçilere, sir gizllyenlere, emanet sahiplerine, hasta ve kizginliga gerektiren bir seyine muttali olmasina isaret eder. Gözyaslari nokta gibidir. Göz kapaklarinda olan kirpikler onlara gelecek eziyet veren halleri def'etmesine isaret eder, Göz kapaklarinda görülen zayiflik ve fersizlik, hürmetin noksanligina ve ilimsizlige isaret eder. Hastalann göz kapaklan, rüya sahibi için ask ve askin siddetli tesiriyle durgunluk ve hayranliga söz ve ahvalini düzenleyememesine isaret eder. Göz, mala isaret ettiginde göz kapaklari o malin zekati ve muhafazasina isaret eder.
 2. Esma Şeker
  Görevli Bayan

  Rüyada göz kapağı görmek,mutlu olacağınız anlamına gelmektedir.Bazı durumlarda da rüya yorumcuları şöyle derler: Görülen rüya sıkıntı sonrasında ulaştığı rahata, zorlukların sonrasında istediği şöhrete kavuşacağını işaret eder.
+ Yorum Gönder