+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Burun Kanaması Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Rüyada Burun Kanaması
  RÜYADA BURUN'NUN KANADIĞINI GÖRMEK

  Rüyada burnun siyah ve küçük görülmesi o oranda üzülmeye ve yoksullaşmaya yorulur.
  Burun nefes aldıgımız bir organımız oldugu için rüyada temiz hava veya güzel şeyler koklamak her zaman için iyiye ve rahatlıga işaret eder.
  Rüyada burnunuzun agrıdıgını görmek üst üste yaptıgınız yanlışlardan dolayı sevdiklerinizin tahammülünü zorlamaya yorumlanır.
  Burnunuzun kesilmiş oldugunu görmek işlerinizin ters gitmesine yorumlanır.
  Burnunuzun güzelleştigini görmek size garezi olan bir kimsenin bundan vazgeçmesine yorulur.
  Burnunuza bir şey kaçtıgını görmek elinizde olmayan bir şey için sıkılmaya işarettir.
  Burnunuzun delindigini görmek birinden yadım görmeye
  Burnunuzdan sümük aktıgını görmek büyük bir zattan gelecek menfaate
  Burnunuza halka takıldıgını görmek ise hasta iseniz iyileşmeye işarettir.
  Burunda bir delik olup onunla burnunun aşagıya çekildigini görmek rüya sahibinin alçak gönüllügüne veya büyüklerden bir menfaat gelecegine işarettir. Burnunun nezleden aktıgını gören kimsenin işleri baglanır,zorluk çeker. Burnundan konuştugunu gören kimsenin kısmeti daralır. Burnundan kan gelmesi iki şekilde yorumlanır. Rüya sahibi burnumdan kan geldi derse malının artacagına, başkası derse malının elinden çıkacagına işarettir. Burnunun kesildigini görmek beş şakilde yorumlanır. Kendi veya evladı için sünnet buldugu mevkiden aşagı inmek çabuk ölüm, bela, çocugunun veya eşinin ölmesi.
  Burnunun büyüdügünü görmek bir mevkide bulunuyorda mevkinin büyümesine ,zengin ise malının daha da artmasına ; fakirse zenginlegi; aksine burnunun küçüldügünü görmek bu rüyanın aksine işaret eder.
  Rüyada görülen burun kanı çok akıcı ve ince olursa burnu akan kimseye isabet edecek haram mala ,eger kan katı olursa düşük yapılan çocuga işaret eder.
  Eger burnundan bir veya iki damla kan aksa,o kan menfaatir. Eger o kanın kendisine zararı olacagı düşüncesinde ise, o kimse dinine zarar verecek günah işler.
  Eger kanın çıkmasından sonra kendisinin kuvveti gitse o kimse fakir olur. Zira zaiflik fakirliktir. Kanın çıkmasından sonra kendisine kuvvet gelse o kimse zengin olur. Çünki kuvvet adamın zenginligidir.
  Burnundan akan kanı elbisesine bulaşsa o kimseye kötü mal ve günah isabet eder. Eger burnunun kanı hiçbir şeye bulaşmasa günahtan kurtulur.
 2. Katibe
  Devamlı Üye

  rüyasında burnundan kan gören kişi bir çok şeye yorumlanır burnunda kan damlası gören kişi elbisesine bulaşacağını goren günaha saplanacağı söylenir şayet kanın bir yerine bulaşmayı görmeyn kişi gunahlarından arınır
+ Yorum Gönder