+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Bi Kızı Dövmek Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Suskun Karizma
  Devamlı Üye

  Rüyada Bi Kızı Dövmek
  Rüyada Bi Kızı Dövmek

  Rüyada dövmek, döven vasıtası ile dövülenin duyacağı bir habere işaret eder. Ancak ağaç parçasıyla döverse, dövülen için yalandan bir şey vadeder ve onu yerine getirmez.Rüyada dövmek dövüleni ayıplamaya ve ona öğüt vermeye işaret eder.

  Rüyada başkasını dövdügünü görmesi, başkasının kendisini dövdügünü görmesinden kendisi için daha faydalıdır. Bazı tabirciler, rüyada dövmeyi ve kamçı ile vurmayı dövenin, dövülenin terbiye etmesine işaret eder, dediler.Eğer dövülmede kan akmazsa, dövülenin dövenden emin olmasıyla yorumlanabilir.

  Rüyada dövmek, sefere çıkmaktır. Yeri dövdügünü gören kimse,yolculuğa çıkar.Rüyada taşlanmak için bir kuyu kazıldığım gören kimsenin, evli olduğu hal-de zina ettiğim veya zina yapma arzusunda olduğuna işaret eder.Kendisine kırk değnek vurulduğunu gören kimsenin, içki içtiğine, seksen değnek vurulsa namuslu bir kadına iftira ettigine işaret eder.Bir kimse rüyada bir ölü dövdügünü ve ölüyü de sinirlenmiş bir vaziyette görse, o kimsenin günah işlediğine veya işlemek arzusunda bulunduguna işaret eder.Rüyada diri bir kimsenin ölüyü dövmesi, namaz, hacc ve zekat gibi dini meselelerde dirinin dince durumunun kuvvetli olmasıdır.Bazı yorumcular, rüyada bir ölünün kendisini dövdüğünü gören kimse, yapacağı yolculuktan hayra erişmesine işaret eder. Eğer o kimsenin bir şeyi kaybolmuşsa, o şey yine eline geçer.

  Rüyada bir yerini tırmalamaksızın ve agrıtmaksızın bir insanı dövse, eğer kış mevsiminde ise, dövülen için elbiseye, kış mevsiminde de ise dövenin, dövülenin aleyhinde konuşmasına işaret eder.
 2. Katibe
  Devamlı Üye

  rüyada bir kızı dövmek bazı kişilere göre kötüye işaretir bazı kişilere görede birin dövmesin
  i görmek feraha ulaşacağı anlamına gelmekte demktir
+ Yorum Gönder


rüyada birini dövmek,  rüyada babanın kızını dövmesi,  ruyada birini dovmek,  ruyada babanin kizini dovmesi