+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Sınavdan Kaldığını Görmek ne anlama gelir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Rüyada Sınavdan Kaldığını Görmek ne anlama gelir
  Rüyada Sınavdan Kaldığını Görmek ne anlama gelir

  Bu rüya hem öğrenciler, hem de uzun süredir okula gitmeyen kişiler tarafından görülür. Rüyada çeşitli nedenlerden dolayı geçemezsiniz. Bazen sınav salonunu bulamadığınız için sınavı kaçırırsınız, bazen zaman yetmediği için soruları çözemezsiniz, bazen de çalışmadığınız ya da kaleminiz olmadığı için soruları çözemezsiniz. Bu rüyanın anlamı ise gerçek hayatta herhangi bir konuda test edilmekten kormanızdır. Birşey için hazır olmadığınızı hissediyor ya da yanlış bir şey yapıyor olduğunuzu düşünüyor olabilirsiniz.
 2. Ziyaretçi

  rüyamda düşük aldığımı gördüm tam olarak ne anlama geliyor
 3. Zarafet
  Üye
  rüyamda düşük aldığımı gördüm tam olarak ne anlama geliyor
  Bu tür rüyalar sizin endişe ya da tedirginlik duygularınızın öne çıkmasıdır. Hiç bir soruya cevap veremiyor olabilirsiniz ya da test sizin hiç anlamadığınız bir şekilde, başka bir dilde ya da formda olabilir.. Bu rüyalar aynı zamanda bir mücadeleye hazırlıksız olduğunuz anlamına da gelebilir Bu tür rüyalar aynı zamanda sizin yargılandığınızın bir işareti olabilir ve bu rüya size ihmal ediyor olduğunuz ya da özen göstermeniz gereken yönlerinizden kendinizi sorgulamanız için bir sinyal olabilir. Genel olarak bu tür rüyaları gören insanlar gerçek yaşantılarında herhangi bir sınavdan başarısız olma gibi bir durumla karşı karşıya değillerdir. Bu rüyalar insanların diğer insanların onlardan bekledikleri standartları yakalayamayacağı ve yetersiz kalacakları korkusu ve endişesine dayanır.
 4. Ziyaretçi
  Ben sınava girmemisim ve sinav açıklanıyor herkese soruyom gectik diyorlar. Ben niye gitmedim veya gidemedim onu hatirlamiyorum

+ Yorum Gönder


Rüyada sınavdan kalmak,  rüyada sınavdan kaldığını görmek,  rüyada dersten kalmak,  rüyada derslerden kaldığını görmek,  rüyada dersten kaldığını görmek,  ruyada sinavdan kalmak