+ Yorum Gönder
Sağlık - Hayat ve Yaşam ve Rüya Tabirleri Forumunda Rüyada Alışveriş Yapmak neyi anlatır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Rüyada Alışveriş Yapmak neyi anlatır
  Rüyada Alışveriş Yapmak neyi anlatır  Rüyada Alışveriş yapmak genel olarak; bir şey satmak yahut almak, satılan veya alınan şeye nispetle kişinin kazanacağı hayır ya da şerdir. Ev satın almak evlenmeye, toprak satın almak evlenip çoluk çocuk sahibi olmaya, Ağaç satın almak faydası sürekli olan bir işe, Elbise satın almak uzun ömmre, Peşin para ile veresiye mal almak rızkı yenilemeye delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Almak ve Satmak.) (Yeterli tabir için, ne alınıp satıldı ise, o nesneye veya varlığa ait maddeye bakılmalıdır. Mesela, erik satın aldığını gören kimsenin erik maddesine bakması gerekir.) ALİ (r.a.) İlimle iştigal eden birinin Hz. Ali’yi görmesi ilimde ilerlemesine, Onu görmek hayırlı nesle, uzun bir sefere, takvaya delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Peygamberimizin Halifeleri. )


  Kazançlı bir döneme girildiğini belirtir. Almak, vermekten daha iyi sayılır. Yeni durumlarla karşılaşılacağı anlamına gelir. Alınan şey ile birlikte yorumlanmalıdır.


  Rüyada alisveris yaptiginizi görmeniz. Paranizi israf etmeden uygun olarak sarf etmeniz hususuna isarettir.


  Kendinizi alışveriş yaparken görmek, kazançlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize işarettir.


  Alışveriş merkezi kelimesinin rüya tabiri fark etmiş olduğunuz üzere kısa ve öz anlatılmıştır. Ancak rüya tabirlerinde unutmamanız gereken en önemli özellik rüyanızda görmüş olduğunuz diğer nesne ve eylemlerin açıklamalarına bakmak bunların hepsini bir araya getirerek anlam vermektir. Bunun için mutlaka sitemizin arama bölümünü kullanınız.
  Dikkat etmeniz gereken başka önemli bir husus ise rüyanızı bir bütün olarak görüp ona göre değerlendirmeye çalışmanız gerekmektedir. Rüyalar her zaman size ilerisi için bilgi vermek için olmayabilir, günlük hayatınızda üzerine düşündüğünüz konular ile ilgili rüyalar görmeniz doğaldır. Baze ise rüyalar çok karmaşık ve anlam vermek bir o kadar güçtür. Bu durumlarda tabirlerden yararlandığınızda ve yorumlarken dikkat etmeniz gereken husus iyimser olarak yorumlamak olmalıdır. 2. Hakim
  Devamlı Üye

  Rüya da alışveriş yapmak bir şey satın almaya yorumlanır ev satın alma evlenmeye yorumlanır.Toprak satın almak evlenip çocuk sahibi olmaya yorumlanır, elbise satın almak uzun bir ömre yorumlanır . Kendinizin alış veriş yaptığını görmek ise hayırlı ve sıkıntısız bir hayat geçireceğinize işarettir.
+ Yorum Gönder