+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Saç Modelleri Forumunda Perçem Saç Modelleri-Yılın Saç Modelleri Konusunu Okuyorsunuz..
 1. RüzgarGülü
  Devamlı Üye

  Perçem Saç Modelleri-Yılın Saç Modelleri
  En Güzel Perçem Saç Modelleri

  Bu sezon önemli olan saçlarınızın düz ya da kıvırcık olması değil; çok para harcanmış gibi görünmesi. Bohem bir görünümün dalgalı, yumuşak, gelişigüzel bir şekilde ortadan ayrılmış saçlarla birleşimi çok moda.

  perçem saç.jpg


  Çaba harcanmadan yapılmış gibi görünen, yandan ayrılmış düz perçemler, sarılar atılmış açık kahve tonlarıyla 60'ları hissettiren doğal görünümlü saçlar  perçem saç1.jpg  Kuzeylileri andıran uzun ve düz saçlar bu sezon ayrıca moda. Alışılandan uzun kesilmiş kaküller saça hareket kazandırıyor.


  perçem saç2.jpg
  Uzun, gevşek dalgalar, alnınızı tamamen örten kaküller, parlak ve kuzguni siyah saçlar da bu sezon dikkat çeken modellerden.


  İşte postişli bir saç örneği. Burada en önemli şey, saçlarda hacim ve parlaklığı yaratabilmek. Kolay görünen ama şık bir model.  Çizgileri keskin kısa saçlar da bu sezon çok moda. Bu modele en uygun saçlarsa aşırı gür olmayan düz saçlar. Saçlarınız böyle değilse, fön tekniğinizi geliştirmenizde fayda var.

  perçem saç4.jpg

  Bohem modasından sıkıldınız mı? O zaman başınızın alnınıza yakın yerinden yana ayrılmış, haddinden uzun kaküllü ve açık bakır rengindeki bu model hem şık, hem de günlük kullanıma uygun.

  perçem saç3.jpg  Bu modelde de maşayla hafif dalgalar yaratılmış, saça hacim ve hareket kazandırılmış. Kakül, gözlerinize gelecek şekilde öne taranmış. 2. ELMAS
  Bayan Üye

  İkinci sıradaki model çok sade ve hoş duruyor. Herkesin saçına uygun şekilde perçem modeli yapılabilir.
+ Yorum Gönder