+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Saç Modelleri Forumunda Saçta su dalgası nasıl yapılır Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Asel
  Bayan Üye

  Saçta su dalgası nasıl yapılır
  Saçta su dalgası nasıl yapılır  Saçta su dalgası nasıl yapılır.jpg  Madem uzun saçtan vazgeçemiyorsunuz, o zaman saçınıza hak ettiği güzelliği verin: Su dalgalarıyla şekillendirin! İster su dalgası, ister bukleli saç modeli… Su dalgası saç modelinde dalgalar biraz daha gevşek oluyor. Bukleli saçta ise bukleler daha belirgin bir görünüm kazanıyor.

  Saçlarınıza su dalgası veye bukleli bir görünüm kazandırmak istiyorsanız, bunu sizler için anlattık. Her bayanın evinde olan malzemelerle çok kısa sürede mükemmel görünümlü saçlar elde edebilirsiniz.

  Peki saçlarınıza yaz havası getirecek bu modeli yapmanın en kolay yolu nedir?

  Temiz ve nemli saçlarınıza şeillendirici krem sürün. Bu hacimli olmasını ve buklelerinin elektriklenmeden kalmasını sağlayacak

  Kremi saça iyice yedirdikten sonra nemini yok etmek için saç kurutma makinesi ve iri fırçayla kurutun.

  Şimdi sıra bigudilerde! Saçlarınızı istediğiniz tutamlara bölerek biri içe doğru, biri de dışa doğru olacak şekilde sarın. İri bigudiler kullanın.

  Bigudiyle sardığınız saç tutamlarına kalıcılığı arttırmak için ısı desteği sağlayın.

  Bigudileri yavaşça çıkarın ve istediğiniz gibi parmaklarınızla açın. Spreyle saçlarınızı sabitleyebilirsiniz

  Kıyafetinizi giyip, ona uygun makyajınızı yaptıktan sonra artık istediğiniz yere gitmeye hazırsınız! 2. CAVİDAN
  Devamlı Üye

  Dalgalı saçların bakımı sanıldığı kadar zor değildir Saç şekillendirme ürünleriniz de kıvırcık saça özel tasarlanmış olmalı. Bu şekillendirme ürünleri saçınızın dolgun ve buklelerinizi kurutmadan veya yapışkan hale getirmeden esnek durmasını sağlar. Maşayı kullanırken hareketiniz akıcı olsun ve ayırdığınız tutamın tamamı maşadan geçmeden durmayın.
+ Yorum Gönder