+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Saç Modelleri Forumunda Yeşilçay ile saç boyama Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Yeşilçay ile saç boyama
  yeşilçay ile saç boyama


  kina_sac_rengi.jpg

  Güçlü saç telleri için kına ile doğal saç boyası tarifi, doğal saç boyası tarifi, kına saç boyası tarifi,kına ile doğal saç boyası tarifi,doktorum doğal saç boyası tarifi, Pervin Bulgak doğal saç boyası tarifi, Dr. Aytuğ Kolankaya ve Zehide Yetiş’in sunduğu “Doktorum” programına konuk olan Biyolog-Kozmetolog Pervin Bulgak, Güçlü saç telleri için kına ile doğal saç boyası tarifi verdi.

  Malzemelr:

  * 6 yemek kaşığı kına
  * 1 tatlı kaşığı zerdeçal
  * 1 çay bardağı demlenmiş yeşil çay
  * 1 yemek kaşığı sızma zeytinyağı
  * Yarım su bardağı su

  Bir kabın içine kınayı, yeşil çayı, zerdeçal, zeytinyağını ilave edip saç boyası kıvamına gelene kadar su ilave edin. boya kıvamını aldığında Güçlü saç telleri için kına ile doğal saç boyanız hazır diplerden başlayarak fırça yardımıyla saçınıza boya yapar gibi uygulayın.
  İstediğiniz saç rengine göre veya beyaz saçınıza göre en az 30 dakika en fazla 40-45 dakika saçınızda bekletin ve soğuk su ile durulayın. hazırladığınız boyaya limon suyu ilave ederseniz saç rengi biraz daha açık olur. 2. Hakim
  Devamlı Üye

  bu saç rengi kesinlikle çok canlı ve açık göze çok hoş gelen bir modeldir yeşil çay karışımından elde edilen malzemeler ile yapılmaktadır ve çok güzel bir yöntemdir.
+ Yorum Gönder