+ Yorum Gönder
Kadın Forumu ve Saç Modelleri Forumunda Kuru saçlar nasıl güzelleşir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Kuru saçlar nasıl güzelleşir
  Kuru saçlar nasıl güzelleşir

  kuru saç önerileri

  Kuru saçların neme ihtiyacı vardır, bu nedenle etkili bir saç kremi her şampuanın kesinlikle olmazsa olmazı. Saçınızın kökleri dışında her yanına boydan boya uygulayın. Yaklaşık üç dakika bekleyin, ardından kayganlığı gidinceye dek durulayın.  Saç maskeleri ışıltıyı artırmak için muhteşem bir çözüm, ancak saçta beş dakikadan uzun süre bekletildiği takdirde işe yarar.
  Kimyasal maddeler ve saç kurutma makinesiyle aşırı derecede kurutma en aza indirilmeli. Öte yandan gölge ve renk, gereğince yapılırsa ışıltıyı ve saçın kalitesini artırabilir. Kullanılan ürünlerdeki peroksit düzeyinin de az olmasına dikkat edilmeli.
  Boyamadan sonra saç renginin korunması için, daima boyalı saçlar için geliştirilen ürünler kullanılmalı. Bu ürünler alkol içermez ve pH dengesini korur, böylece saçın fazla kurumasının önüne geçilir. 2. Hakim
  Devamlı Üye

  kuru saçlar için ilk önce yapmanız gereken uzman bir saç doktoruna danışmanız gerekir zaten o doktorda büyük bir ihtimalle size saçınıza bakım yapmıyorsunuz diyecek ve bakımlı şampuanlar önerecektir.
+ Yorum Gönder