+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Sağlık - Genel Konular Forumunda Sarımsak sakal çıkartır mı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Sarımsak sakal çıkartır mı
  Sarımsak sakal çıkartır mı

  sarimsak sakal.jpg
  Sarımsak pek çok faydasının yanı sıra sakal ve kıl çıkarma konusundaki etkileriyle de uzun yıllardır kullanılmaktadır. Sakalları çıkmayan, geç çıkan veya seyrek olan erkekler daha gür ve güçlü sakallara sahip olmak için sarımsak sürerler. Sakal çıkarıcı yöntemler arasında alternatif tıpta en bilinen yöntem sarımsak sürülmesidir. Sarımsak tüylerin çıkmasına yardımcı olurken sık sık jilet ile traş olunması mevcut tüylerin güçlenerek sakal haline gelmesini sağlar. Fakat jilet ile sık sık traş olmak çoğu cilt tipi için gelecekte çeşitli cilt sorunlarını da beraberinde getirmektedir. Sakal çıkarmak için tek yöntem elbette bu değildir. Günümüzde gelişen tıp teknolojisi sakal ekimini mümkün kılmaktadır. Eğer doğal yollar ile sakallarınız çıkmıyorsa bir uzman hekime danışarak sakal ekimi konusunda fikir almanızı öneririz.
 2. Muhammed gunduz1
  Devamlı Üye

  sarımsak hemen hemen tüm hastalıklara iyi gelebilir sarımsağın yanı sıra kötü yanları'da vardır örneğin bazı insanlar sakal ve bıyıklarının uzamalarını istemezler ama çok sık yenirse çok fazla sakal bıyık yapabilir.
+ Yorum Gönder


sarımsak sakal çıkarır mı,  sarımsak sakal çıkartır mı,  sarımsak,  sarımsak sürmek sakal çıkarır mı,  sarımsak ile sakal çıkarma ne kadar sürer,  SARIMSAK