+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Sağlık - Genel Konular Forumunda Balgam Hangi Durumlarda Bir Hastalığın Habercisi Olur Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Balgam Hangi Durumlarda Bir Hastalığın Habercisi Olur
  Balgam hangi durumlarda bir hastalığın habercisi olur kısaca 2. Dilan
  Devamlı Üye

  Balgam Hangi Durumlarda Bir Hastalığın Habercisi Olur Hakkında Bilgi

  Kişi normalde balgam çıkartıyorsa fakat son zamanlarda miktar olarak artmışsa ve renginde bir değişiklik olmuşsa yanında nefes darlığı, hırıltı, kilo kaybı, halsizlik gibi başka septomlar eşlik etmişse bu balgam tehlikeli hale gelmiş demektir.
  Kişi balgamını çıkarmakta zorluk çekmeye başlamışsa miktar olarak artmışsa bir enfeksiyon durumu söz konusu olabilir. Balgamda eğer kan görülmeye başlanmışsa ve bu kan tek bir kere olmayıp bir kaç kere tekrarlamışsa zaman içerisinde de artmaya başlamışsa tehlikeyi ifade eder. Bunları takip etmek gerekir.


 3. Nesrin
  Devamlı Üye
  İnsanlar bazı garip şeylerden dolayı hangi hastalıklara yakalandıklarını belirtirler. örneğin her gün balgam atarız ancak attığımıuz bu balgam bir gün kanlı olursa o zaman bu bir hastalığın habercisi olabilir. eğer attığınız balgam çizgili bi kana sahipse o zaman bu sizin akciğer kanseri olabileceğiniz anlamına gelmektedir.
+ Yorum Gönder


balgam hangi durumlarda bir hastalığın habercisi olur