+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Sağlık - Genel Konular Forumunda Alerji Ilaçları Burun Kuruluğu Yapar Mı Konusunu Okuyorsunuz..
  1. Ziyaretçi

    Alerji Ilaçları Burun Kuruluğu Yapar Mı








    Alerji ilaçları burun kuruluğu yapar mı ksıaca







  2. HaKHaN
    Özel Üye





    Alerji Ilaçları Burun Kuruluğu Yapabilmekte Midir


    Alerji ilaçları veya başka sebebe bağlı olarak alınan tüm nezle, grip burun hastalıkları ilaçları burun mukozasında değişikliklere sebep olabilir. Alerjinin kendisi burun içerisini döşeyen mukozayı direk olarak etkiler. Kullanılan ilaçların mukozanın su tutumuna olumsuz etkileri vardır yani hücresel anlamda sıvı kaybına neden olurlar. Bu mukozayı inceltir.




  3. Nesrin
    Devamlı Üye
    Alerji ilaçları değil sadece ayrıca nezle , soğuk algınlığı, grip gibi hastalıkların tedavisi için alınan tüm ilaçlar insanların burunlarında bulunan mukuzun değişikliğe uğramasına neden olmaktadır. buda burun kuruluğuna neden olmaktadır.




+ Yorum Gönder