+ Yorum Gönder
Sağlık - Genel Konular ve Sağlık Sözlüğü Forumunda Ağrının Giderilmesi Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ağrının Giderilmesi Nedir
  Ağrının Giderilmesi Nedir kısaca 2. Diyar
  Yeni Üye

  Ağrının Giderilmesi Hakkında Bilgi

  Birçok kadın, doğumda kendilerini nelerin beklediğinin öğretil*mesi için doğum sınıflarında eğitilmektedirler. Bu sınıflarda solunum metotları, rahatlama teknikleri ve doğumda rahatlıkla baş edilebilecek diğer yollar da öğretilmektedir. Bu sınıflardan öğrendikleriyle birçok kadın, doğumu ağrı ilacı almadan başarabilmektedir. Bazı kadınlarda, ağrı kesici ilaçlarla beraber öğrendikleri teknikleri doğum sırasında kullanabilmektedirler. Butun doğum boyunca, hemşire başınızda bulu*narak rahatlamanıza yardım edecektir.

  Sizin için en iyi ağrı giderme yönteminin tipine karar verirken sizin istekleriniz dikkate alınacaktır. Bu seçimde ayrıca sizin ve bebeği*nizin durumu da etkili faktörlerdir. Çoğunlukla, doğum sürecine gire*ne kadar size tam olarak hangi ağrı giderme yönteminin uygulanacağı*nı söylemek mümkün değildir.

  Hastanelerin tümünün, tüm ağrı giderme yöntemlerini sunabil*me imkanları yoktur. Bir anesteziolog
  (ağrı gidermede uzman olan doktor), sizin için en iyi yöntemi seçecektir.

 3. SuSKuN bELa
  Devamlı Üye
  Ağrının bir çok çeşidi vardır ağrıları gidermek için ağrıyan bölgeye masaj hareketleri ile giderilmesi yapılabilir veya ağrıyı unutmak için bir iş ile uğraşmak ağrının acısını unutmanızı sağlar eğer bu durum devam ederse bir doktora başvurmalısınız
+ Yorum Gönder