+ Yorum Gönder
Müzik ve Tv ve Sanatçılarımız Forumunda Ebru Karanfilci Kimdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Ebru Karanfilci Kimdir
  Kısaca Ebru Karanfilci Kimdir 2. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye

  Ebru Karanfilci


  Ebru Karanfilci sinema, tiyatro, reklam, sunucu ve dizi oyuncusu. 22 Haziran 1971 yılında İzmir’de doğdu. İlkokul, ortaokul ve liseyi İzmir'de okudu.Müjdat Gezen'in kurduğu Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nin tiyatro bölümünü bitirdi.
  Sonra İstanbul'da Marmara Üniversitesi’nde Turizm-Otelcilik bölümünden mezun oldu. Makyözlük eğitimi aldı. Çeşitli müzikallerde rol aldı. İzel’in ‘‘Hasretim’’ adlı şarkısının klibinde dans etti. Devlet tiyatrosunda bir dönem oynadı.
  Özel tiyatrolarda tiyatro oyunlarında oynadı. Birçok dizide, filmde, reklamda ve tiyatro oyunlarında oynamıştır. Yengeç burcu olan, modern dans ve bale yapan Ebru Karanfilci koyu Göztepe Spor Kulübü taraftarıdır. 2006-2009 yılları arasında 104 bölüm olarak atv’de yayınlanan Sinem Kobal’ın başrolünde oynadığı Selena adlı bir çocuk - bilim kurgu dizisinde Afrodit adlı karakteri başarıyla canlandırmıştır. Şu anda 200 bölümü aşkın süredir yayında olan Sihirli Annem dizisinde 6 sezon boyunca Nevra Serezli'nin canlandırdığı Dudu karakterinin gençliğini canlandırmaktadır.

+ Yorum Gönder