+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve Sarhoş - Sarışın Fıkraları Forumunda Sarışın Fıkraları Yere Bırakın Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Mineli
  Devamlı Üye

  Sarışın Fıkraları Yere Bırakın
  Sarışın Fıkraları Yere Bırakın

  Sarışın Fıkraları

  Yere Bırakın fıkra


  sarışın fıkraları komik fıkralar sarışınların komik halleri

  Yere bırakın Bir sarışın, bir kızıl ve bir esmer kız yanmakta olan bir binanın çatısında mahsur kalmışlar. İtfaiye hemen olay mahalline gelmiş, gerekli cihazları çıkarmış.

  Çatıdan atlayanları tutmak için yanlarında getirdikleri çarşafı tuttuktan sonra, çatıya doğru seslenmişler; - "Atla. Bu tek şansımız." Esmer olan kız çatının kenarına kadar gelmiş ve kendisini aşağıya bırakmış. Tam çarşafa gelirken, itfaiyeciler birden çarşafı kenara çekmişler. Esmer kız domates salçası gibi yere yapışmış.

  İtfaiyeciler tekrar çatıya seslenmişler: - "Hadi atla. Yoksa kurtulamayacaksın." Kızıl saçlı aşağıya bağırmış; - "Atlamam. Biraz once yaptığınız gibi çarşafı çekersiniz siz." İtfaiyeciler: - "Hayır, çekmeyiz. Biz sadece esmerler icin bunu yaparız". Böyle söylenince, kızıl saçlı da kendisini çatıdan aşağıya bırakmış. İtfaiyeciler esmer kızda olduğu gibi yine aniden çarşafı kenara çekince, kızıl saçlı da elmalı kek gibi yere serilmiş. Çatıda sadece sarışın kalmış.

  İtfaiyeciler daha once de yaptıkları gibi: - "Atla, atla. Yoksa yanarak öleceksin." Sarışın: - "Kesinlikle atlamam. İki arkadaşım atladığında çarşafı çektiniz. Ben atlarken de çekersiniz." İtfaiyeciler: - "Kesinlikle çekmeyeceğiz. Söz veriyoruz."

  Sarışın kız: - "Bakın, sizin çarşafı çekmeyeceğinize güvenemiyorum. Şimdi çarşafı yere bırakın ve etrafından çekilin"
 2. HARBİKIZ
  Moderator

  Kemerleri Sıkarsak
  Diktatör bir akşam meyhaneden içeri girer.Tezgahtara yaklaşır.Hafif içkili bir sarhoşun yanına çöker.Oradan buradan konuşurlarken sorar :
  -Böyle hergün içmek için ne kadar kazanıyorsun?
  Sarhoş :
  -Günde 2 bin lira.
  -Peki kemerleri biraz sıkalım diye ücretleri azaltıp, koşulları ağırlaştırsak, ne kadar kazanırsın?
  Sarhoş :
  - 4 bın lira.
  -Peki biraz daha sıkarsak kemerleri?
  -O zaman 5 bin liraya para demem.
  Diktatör kızar :
  -Bu ne biçim iş.Köküne kadar sıkarsak?
  -O zaman muhakkak 10 bin lira kazanırım.
  Diktatör şaşırmıştır.Adamın ne iş yaptığını çok merak etmiştir.Sorar :
  -Şeytan mısın, nesin.Ne iş yapıyorsun?
  -Mezarcıyım!

 3. Dr Zeynep
  Bayan Üye
  komik fıkralar


  Kahraman görevli

  Sarışın bir gün ata binmeye karar veriyor. Daha önceden hiç ders almamasına rağmen yardım istemeden sıçrayarak atın üstüne çıkmayı başarır. Ancak atın üstüne çıktığı anda at harekete geçer ve hızlanarak yola koyuluyor. Biraz ürken sarışın atın boynuna sıkıca tutunur. Bu arada at biraz daha huysuzlanarak üstündekini atacakmış gibi çırpınmaya başlar. Sarışın atın altına doğru kayarken can havli ile atın yelesine tutunur. Bir eli yelede bir ayağı üzenğide yere düşecek gibi hızla hareket eden atın altında durmaya çalışırken, lunaparkın kahraman görevlisi gelerek atlı karıncayı durdurur

+ Yorum Gönder