+ Yorum Gönder
Tekerleme Fıkra ve Sarhoş - Sarışın Fıkraları Forumunda Çeşitli Sarışın Fıkraları Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Çeşitli Sarışın Fıkraları
  Çeşitli Sarışın komik Fıkraları

  Kadıköy - Eminönü Vapuru


  Sarişin bir afet intihar etme düşüncesiyle köprüye çıkmış. Tam intihar edecek yoldan cabriolet bir araç duruvermiş, içinden yakışıklı yurdum insani inmiş ve ellerini uzatmış: 'Hanimefendi neden ölesiniz ki istediğiniz yeni bir hayatsa tutun elimden. Ben makina mühendisiyim. Ve yarın gemiyle Amerika' ya gidiyorum. Dilerseniz sizi de kaçak olarak gemiye bindirebilirim.' demiş. Teklif çaresiz sarışının pek hoşuna gitmiş ve lüks arabaya binmiş ve uzaklaşmışlar.

  Ertesi gün adam sarışını gerçekten gizlice gemiye bindirmiş.

  Geceleride sarışına gizli gizli yemekler getirmeyi de ihmal etmemiş.

  Sarışında geceleri adamla birlikte olarak yapılan iyiliğin karşılıgını kendince ödüyormuş. Aradan bir iki ay geçmiş. Kaptan bir gün gemiyi kolaçan ederken bizim sarışını saklandığı yerde görmüş. 'Sende kimsin?' diye sormuş. Sarışın başından geçenleri kısaca anlatmış. Tam intihar edeceği zaman karşısına bu yakışıklı gencin çıktığını ve Amerikaya gidecek bir gemide Makina Mühendisi olduğnu ve kendisinide götürebileceğini söylemiş. İşte o hayatımı kurtaran yakışıklı personeliniz beni gemiye gizlice bindirdi.

  Bunca zaman gizlice yemek getirerek beni aç bırakmadı. Bende bunun karşılığında geceleri onunla birlikte oluyorum, demiş.

  Kaptan kahkahayla gülmeye başlamış ve demiş ki:
  'Kızım geceleri güzel vakit geçirdiğinize asla şüphem yok ama bu gebi Amerika'ya gitmez. Kadıköy - Eminönü vapuru bu"..  Kaptanın Seyir Defteri

  Uzak doğuya yapılan bir gemi seyahatinde Gemi de 1 nci günün akşamı Kaptan kendisine ayrılan bölümde yolcularla birlikte yemek yemektedir. Kaptanın gözü yalnız yemek yiyen çok güzel sarışın orta boylu mavi gözlü bir bayana takılır hemen kendi servisini sarışın bayanın masasına kaydırtır, bayana elini uzatarak tokalaşır ve kendini tanıtır.
  Kaptan sarışın bayanla sohbete dalar ve kendi özeliklerini bir bir sıralar, ilerleyen saatlerde de Sarışın bayana evlenme teklif eder ama bayan red eder.

  Kaptanın Seyir Defteri 1 nci gün;
  Sarışın bayana evlenme teklif ettim ama ismini bile bilmediğim aşık olduğum bayan teklifimi ret etti.

  Kaptanın Seyir Defteri 2 nci gün;
  Sarışın bayanı Rulet masasında oyun oynarken yakaladım. Viski ısmarladım arkasından güverteye çıktık ne kadar ciddi olduğumu söyledim tekrar evlenme teklifinde bulundum yine red yanıtını aldım çok üzüldüm.

  Kaptanın Seyir Defteri 3 ncü gün;
  Sarışın bayanı geminin yüzme havuzunun yanında güneşlenirken yakaladım, çok heyecanlandım ve vakit geçirmeden teklifimi yineledim ama tekrar red edildim.

  Kaptanın Seyir Defteri 4 ncü gün;
  Sarışın bayanın isteği doğrultusunda yaşlı iki çifte ve engelli iki çocuğu geminin lobisinde beraber çeşitli hediyeler vererek gecemizi onlarla geçirdik bu arada evlenme teklifini yineledim. Yine Red edildim.

  Kaptanın Seyir Defteri 5 nci gün;
  Sarışın bayanı kaptan köşküne çağırdım benimle ya evlenirsin yada bu gemiyi 350 yolcusu ve 75 mürettebatı ile birlikte batırırım sana 1 gün müddet diye tehdit ettim. Sarışın bayan düşüneyim dedi ve gitti.

  Kaptanın Seyir Defteri 6 ncı gün;
  Oh be! 425 kişinin hayatı kurtuldu. 2. Harbi @ kız
  Bayan Üye

  Sarışın Fıkrası

  Bir esmer ile bir sari$in 100. kattan ayni anda atlarlarsa, yere kim önce cakilir?CEVAP:Elbette ki esmer,sari$in cünkü önce yolu sorar.

  Bir sari$in yolda yürürken bir muz kabugu görür ve ne der?CEVAP:Lanet olsun,2 metre sonra ayagim kayacak.

  Sarışına arabanın sinyalini yanıp yanmadığını sorduğunuz zaman nasıl cevap verir ? ( Yanıyor, söndü, yandı, söndü, yandı,söndü)

  Sarışın bir pizza ısmarladı. Pizacı sorar: 6 parçayamı böleyim, 8 parçaya mı ? Sarışın: 6 parçaya böl , 8 parçayı bitiremem.
+ Yorum Gönder