+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Ahmet Maranki Afyon Kampı Konusunu Okuyorsunuz..
 1. IŞILAY
  Devamlı Üye

  Ahmet Maranki Afyon Kampı
  Afyon Kampı hakkında bilgi?

  Prof. Dr. Ahmet Maranki’ nin hemen hemen herkesin bildiği bir kozmik beden temizliği formülü vardı. Hocamız televizyonlarda defalarca kozmik beden temizliğinin ne olduğunu nasıl yapıldığını ne işe yaradığını açıklamıştı.

  Kozmik beden temizliği özellikle bayanlar arasında çok konuşulan bir olay haline geldi.

  Konumuza gelecek olursak Maranki Hoca 8 ile 15 mart tarihleri arasında Afyon’ da bir kamp açacak. Kampta ilkbahar kozmik temizliği yapılacakmış. Bunun yanında çeşitli kültür fizik hareketleri, meditasyonlar, hastalıklarınıza iyi gelen bitki çayları, Kış ayından ilkbahar zinde girmenizi sağlayan bağışıklık güçlendirici kozmik tabletler, elektropuntur, Konakladığınız 1 hafta boyunca organik gıda ve çaylarla beslenme imkanı, arınma yani detoks programı hizmetinize sunulacaktır.

  Ayrıca kampın düzenlendiği tarih içerisnde Maranki hoca size çeşitli konferanslar verecek.

  Kamp Afyon Korel Termal Resort ve Clinic’ te yapılacak.  0536 435 64 67 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
 2. CAVİDAN
  Devamlı Üye

  Kitapları milyonlarca satan, dünyaca ünlü bilim adamı Prof. Dr. Ahmet Maranki sağlıklı ve kalıcı zayıflama konusunda uzman. Prof. Dr. Ahmet Maranki tüm dünyada insanların zihinlerinin kontrol edildiğini öne sürüyor.
+ Yorum Gönder


maranki kampı fiyatları,  ahmet maranki kampı nerede,  maranki afyon termal,  ahmet maranki kamp fiyatları 2011,  maranki ilkbahar kamp 2015