+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Acı Cehre Tohumu Nedir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Acı Cehre Tohumu Nedir
  Acı cehre tohumu nedir hakkında bilgi

  Arkadaşlar lütfen bana acı cehre tohumu hakkında bir kaç bilgi c-verir misiniz?
 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Acı Cehre Tohumu Nedir Hakkında Bilgi

  Aci Cehre tohumu.jpg


  Acı Cehre kullanılmaya başlandığı ilk günden itibaren yaklaşık 3-4 kilo zayıflama sağlayarak en az 2 beden fark ettirmektedir. Bu bitki ile bir aylık kullanım sonucunda ortalama 8-10 kilo vererek zayıflamış olacaksınız. Acı cehre alternatif tıpta dünyaca ünlü uzmanların yeni keşfi olarak zayıflamada en özel mucize bitki konumuna gelmiştir. Zayıflamanın yanı sıra kabızlık sorununa da kesin tedavi yöntemi olarak kullanılmaktadır. Bağırsakları düzenleyici, temizleyici , hücreleri yenileyici ve cildi sıkılaştırıcı özelliği ile de zayıflama esnasındaki cilt sarkmalarını önler. Bir kutu Acı Cehre 75 adet bitki tohumu içerir.
  Acı cehre, kullanan kişiyi oldukça kısa sürede ve hızlı bir biçimde zayıflatan bir bitki tohumu karışımıdır. Bu bitki tohumu karışımını kullanarak 1 ayda yaklaşık 8-10 kilo vermek mümkündür. Acı cehre, alternatif tıp dünyası'nın ünlüleri tarafından sıklıkla tavsiye edilen bir bitki tohumu karışımıdır.

 3. Zeynep
  Görevli Bayan Üye
  Acı cehre tohumu zayıflamaya iyi gelen bitkilerden biri, acı cehrenın için 75 ten fazla bitki tohumu bulunmakta o yüzden kullanmadan araştırmak gerekir bazen insanın bünyesine iyi gelmeye bilir ve ffarklı şeylerle karşılaşabiliriz
+ Yorum Gönder