+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Regl Söktürücü Bitkisel çaylar Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Regl Söktürücü Bitkisel çaylar
  Regl söktürücü bitkisel çaylar nedir

  Arkadaşlar hemen bana regl söktürücü bitkisel çaylar ile ilgili bilgi verir misiniz?
 2. Dr Zeynep
  Bayan Üye

  Regl Söktürücü Bitkisel çaylar Nelerdir

  İlk akla gelen ve hangisinin kullanılacağı tercihe göre değişiklik gösteren bitkiler; maydanoz, civanperçemi, papatya, nane, nergis, kimyon, safran, rezene, anason, havuç tohumu, karabaş otu, misk ve adaçayı olacaktır. Tercihe göre hangisi isteniyorsa çay şeklinde demlenip içilebilir. Bu bitkilerle yapacağınız çayı üç ya da dört bardak içmelisiniz.Ayrıca çevrenizdeki aktarlardan kolaylıkla temin edebileceğiniz üvez meyvesi de adet söktürmede faydalı olacaktır.

  Bu yöntemlerin dışında dereotu tohumu da kullanabilirsiniz.İki çay kaşığı dövülerek hazırlanmış dere otu tohumu ile hazırlayacağınız bitki çayı da adet kanamasını söktürmede faydalı olacaktır. Bol bol kereviz tüketilmesi bir başka alternatif olacaktır. Son önerimiz eğer çörek otunu, bal ile karıştırıp yiyebilirsin
  iz

 3. Fatma
  Administrator
  Kadınların korkulu rüyası adet dönemi ve o dönemin getirdiği olumsuzluklar, özelikle adet sancısı kadınları olumsuz etkiliyor, hem ağrı hemde adet söktürücü çay funda çayıdır. Adet olmadan bir kaç gün önce içmeye başlayın günde bir fincan yeterli hem ağrısız hem düzenli bir adet dönemi geçirirsiniz.
+ Yorum Gönder