+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Göbek Eriten Besinler Nelerdir Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Ziyaretçi

  Göbek Eriten Besinler Nelerdir
  Arkadaşlar ben göbeğimi hemen eritmek istiyorum lütfen göbek eriten besinler hakkında bir kaç bilgi verir misiniz? 2. SuskuN PrenS
  Devamlı Üye

  Göbek Eriten Besinler Nelerdir ve hakkında bilgi

  Peynir altı suyu proteini sütte bulunur ve kas geliştirmenize, yağ yakmanıza yardımcı olan, hızlı sindirilen bir besin maddesidir. Peynir altı suyunu meyve suyuyla karıştırıp tüketmek açlık hissini azaltarak yağ yakmanız açısından iyi bir yoldur. Ya da bir kepçe peynir altı suyunu süt veya suyla karıştırarak güçlü bir egzersiz sonrası içeceği olarak içebilirsiniz. Tüm proteinlerin sahip olduğu termik etkiye ek olarak, peynir altı suyu proteinin bağışıklık arttırıcı özellikleri de vardır. “The Fat Burning Bible” ve “The Abs Diet” peynir altı suyu proteininin yemek aralarında, atıştırmalık niyetine tüketilmesini önermişlerdir.


  Göbek Eriten Besinler.Jpeg

  Meyveler temel besin maddeleri ve vitaminlerle doludur. Ahududu, yabanmersini, böğürtlen ve çilek yaşlanmayı geciktiren ve yağ yakıcı özellikleri olan antioksidanlar açısından çok zengindir. Özellikle ahudududa bulunan keton güçlü bir yağ yakıcı maddedir. Elma, greyfurt, portakal, armut ve üzüm antioksidan ve vitamin içeren, glisemik endeksi düşük diğer meyvelerin başında gelir. Acai, mangosten, goji ve maqui çileği gibi süper meyveler daha da fazla yağ yakıcı özelliğe sahiptirler.

 3. Fatma
  Administrator
  Göbek eritmede en etkili yol pul biber limon ve yoğurt karışımıdır. Bir kase yoğurdun içine bir tatlı kaşığı pul biber ve bir limon sıkın ve her akşam yatmadan önce bir kase yiyin. Çok kısa süre içinde etkisini göreceksiniz.
+ Yorum Gönder