+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Ayak Kokusu İçin Bitkisel Kür Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Ayak Kokusu İçin Bitkisel Kür
  Ayak Kokusu İçin Etkili Bitkisel Kür
  Doğal Bitki;
  Kaynamakta olan 2 litre suya 2 yemek kaşığı juglans regia doğal bitki atılır ve kısık ateşte ağzı kapalı olarak kısık ateşte 8 dk demlenir. Demleme süresi tamamlandıktan sonra ocaktan alınır ve süzülerek ılımaya(sıcağa yakın ılık) bırakılır. Ilıdıktan sonra geniş bir kaba alınarak suyun içerisinde yarım saat boyunca ayaklar bekletilir. Her defasında taze hazırlanması şarttır. Bu işlemi ilk hafta her gün günde 1 defa ikinci haftadan sonra haftada 3 gün aynı şekilde vakumlu poşet bitinceye kadar tekrar edilir ve kür sonlandırılır. Uygulama şikayetin seyrine göre yılda 4-5 defa tekrar edilebilir.

  Ayak Kokusu.jpg


  Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur. Unutmayınız ki, hastalık yoktur hasta vardır. Her hastalığın seyri insandan insana değişir. Teşhisi koyacak olan ancak, bir hekimdir. Bu destek doğal bitki grubunun yardımcı ve destekleyici olduğunu unutmayınız.
  Bahsedilen bitkinin mutlaka kullanma talimatına uyulmalıdır. Damak tadına uygunluk sağlaması için herhangi bir tatlandırıcı madde (limon dahil )kesinlikle kullanılmamalıdır.

  Sağlıklı günler dilerim
  Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  ayak kokusu ciddi bir rahatsızlık olarak görülmesde kişinin sosyal hayatının çok fazla olumsuz olarak etkileyen bir sıkıntıdır ve aslında buda bir rahatsızlıktır hijyen çok önemlidir
+ Yorum Gönder