+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Hemoroid İçin Bitkisel Tedavi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Hemoroid İçin Bitkisel Tedavi
  Hemoroid İçin Bitkisel Tedavi

  Kaynamış olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suyun içerisine yarım tatlı kaşığı çoban çantası atınız. 3 dakika bekletiniz. 3. dakikadan sonra bitkiyi süzün. Ilıyınca her gün akşam yemeğinden en erken iki saat sonra, 1 ay boyunca içiniz. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye, içerisine şeker veya benzeri bir katkı maddesi ilave etmeyiniz. Her defasında taze hazırlanması şarttır.

  Hemoroid İçin Bitkisel Tedavi.jpg

  2.Doğal Bitki
  (1. Doğal bitkiyle beraber sabah)
  Kaynamış olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suyun içerisine 1 adet form süzen poşeti atınız ve 5 dakika bekletiniz. 5. dakikadan sonra süzen poşeti çıkarınız. Her gün sabah kahvaltısından iki saat sonra günde 1 defa poşetler bitene kadar bir su bardağı içiniz. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye, içerisine şeker veya benzeri bir katkı ilave etmeyiniz. Her defasında taze hazırlanması şarttır.

  Dereotu ve Basur
  Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 15 dakika önce tüketilecek dereotu basura karşı mükemmel bir çözüm getirmektedir. Bir ay boyunca uygulanmalıdır. Aynı zamanda günde en az 1,5 litre su tüketilmelidir.

  YASAKLAR
  Hazır yiyecekler
  Patates kızartması
  Yağlı yiyecekler
  Kafeinli içeren içecekler
  Baharatlı yiyecekler
  Salamurası yapılmış besinler
  Aşırı süt tüketimi 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  hemoroid yani basur çok zor ve sinir bozucu bir hastalık olarak bilinir bulunduğu yer itibari ilde kişiye zor anlar yaşatır bunun için yenen içen yiyeceklere dikkat etmek gerekir
+ Yorum Gönder