+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Romatoid Artrit Bitkisel Tedavi Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Romatoid Artrit Bitkisel Tedavi
  Romatoid Artrit Bitkisel Tedavi


  1.DOĞAL BİTKİ:
  Kaynamış olan iki bardak (300-400 ml) klorsuz suyun içerisine bir tatlı kaşığı kiraz sapı atınız ve 3 dakika bekletiniz. 3. dakikadan sonra bir tatlı kaşığı ısırgan otu atınız ve 4 dakika bekletiniz. Demleme süreleri tamamlandıktan sonra süzünüz. Hazırlanan doğal bitkinin yarısını (bir su bardağı) kahvaltıdan bir saat sonra, diğer yarısını (kalan bir su bardağı) yarım saat sonra içiniz. Her gün taze hazırlayınız. Bir ay devam edin ve her gün taze hazırlayın.

  Romatoid Artrit.jpg

  2.DOĞAL BİTKİ:
  (akşam) : Kaynamış olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suyun içerisine 1 tatlı kaşığı karabaş otu atınız ve 7 dakika bekletiniz. 7. dakikadan sonra süzen poşeti çıkarınız. Ilıyınca akşam yemeğinden en erken iki saat sonra içiniz. Bir ay devam ediniz. Her defasında taze olarak hazırlanmak zorundadır. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye içerisine şeker veya benzeri bir katkı maddesi ilave etmeyiniz.

  ARDIÇ YAĞI:
  Ağrıyan bölgelere haftada 3-4 kez sürünüz. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  bir tür eklem hastalığı olan romatid artrit yaş cinsiyet tanımadan herkesin başına gelebilecek ağrılı bir hastalıktır bu yüzden ilaçların yanısıra şifalı bitkileri de denemek gerekir
+ Yorum Gönder


karabaş otu revmatoid artrit