+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Ankilozan spondilit için şifalı bitkiler Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Ankilozan spondilit için şifalı bitkiler
  AS İçin Bitkisel Kürler

  Ankilozan spondilit.jpg

  1.DOĞAL BİTKİ
  Kaynamış olan iki bardak (300-400 ml) klorsuz suyun içerisine bir tatlı kaşığı kiraz sapı atınız ve 3 dakika bekletiniz. 3. dakikadan sonra bir tatlı kaşığı ısırgan otu atınız ve 4 dakika bekletiniz. Demleme süreleri tamamlandıktan sonra süzün. Hazırlanan doğal bitkinin yarısını (bir su bardağı) kahvaltıdan bir saat sonra, diğer yarısını (kalan bir su bardağı) yarım saat sonra içiniz. Her gün taze hazırlayınız. Poşetler bitene kadar devam ediniz. Kolay olsun diye birkaç günlük hazırlayıp buzdolabında koruma altına almayınız. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye içerisine şeker veya benzeri bir katkı maddesi ilave etmeyiniz.
  Not:1. Doğal bitki uygulaması ramazanda sahurdan onbeş dakika önce ve sahurdan 1 saat sonra olmalıdır.

  2.DOĞAL BİTKİ (akşam)
  Kaynamış olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suyun içerisine 1 tatlı kaşığı karabaş otu atınız ve 7 dakika bekletiniz. 7. dakikadan sonra süzün. Ilıyınca akşam yemeğinden en erken iki saat sonra içiniz. 1 ay devam ediniz. Her defasında taze olarak hazırlanmak zorundadır. Hiçbir şekilde damak tadına uygun olsun diye içerisine şeker veya benzeri bir katkı maddesi ilave etmeyiniz.
  ARDIÇ YAĞI: Ağrıyan bölgelere haftada 3-4 kez sürünüz. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  as hastalığı omurga hastalığıdır omurgada bozujkluğa yada iltihaplanma sonucu oluşan bir rahatsızlıktır bitkisel kürler ile tedavi yöntemleri çok fazla rağbet görmektedir
+ Yorum Gönder