+ Yorum Gönder
Sağlık Merkezi ve Şifalı Bitkiler Forumunda Alerjiye Karşı Direnç Kazanmak İçin Bitkisel Kür Konusunu Okuyorsunuz..
 1. Fatma
  Administrator

  Alerjiye Karşı Direnç Kazanmak İçin Bitkisel Kür
  Alerjiye Karşı Direnç Kazanmak  Kür1: Beyaz lahana ve toksin atıcı kür
  Beyaz lahananın toksin atıcı özelliğinden istifade edebilmek için, kaynamakta olan yarım litre suda altı-yedi adet beyaz lahana yaprağı parçalamadan (tüm olarak), on dakika ağzı kapalı olarak kısık ateşte haşlanır, sabah ve akşam olmak üzere aç veya tok karnına birer su bardağı içilir. Bu işleme toplam üç kere beş gün devam edilir. Her beş günde üç gün ara verilir. Kısaca:

  Alerjiye Karşı Direnç Kazanmak.png

  3 x 5U + 3A


  5gün uygula + 3gün ara + 5gün uygula + 3gün ara + 5gün uygula =Toplam 15 günlük kür

  Toksin atıcı onbeş günlük kürü, bir yıl boyunca üç veya dört defa yapmak en doğrusudur. Bu kürü uygulamaya başladığınızın ikinci veya üçüncü gününden sonra vücudunuzun yağ atarak terlediğini ve özellikle de yüz kısmınızda yağlı yağlı terlediğinizi görürsünüz. Aynı zamanda dışkıda da belirgin şekilde yağ oranının artığı gözlenebilmektedir. Bu da yağla beraber toksinlerin atıldığını gösterir.
  Bu kürü uyguladığınız dönemlerde daha sık banyo veya duş yapmanız sizi hem daha çok rahatlatacak hem de deri gözenekleri açıldığından daha rahat toksinli-yağ atmanıza yardımcı olmuş olacaktır. Unutmayınız ki, toksin atan vücut kendini yeniler.

  Not: Kesinlikle onbeş günlük kür için ihtiyacınız olan miktarı tek bir defada hazırlamayınız. Her gün taze olarak hazırlamanız şarttır.

  Haftada üç-dört kez içilecek ısırgan çayı veya haşlanmış keçiboynuzu suyu alerjiye karşı vücudu dirençli kılar. 2. BANGÜ
  Bayan Üye

  alerji için bu kürlerin yanısıra üzerlik tohumu ile yapılan buharlar kekik suyuda önemli bir tedavi edici özellik göstermektedir
+ Yorum Gönder